Домашня сторінка Актуально Ребров у збірній України? Це не качка© Агент про майбутнє українського тренера

Ребров у збірній України? Це не качка© Агент про майбутнє українського тренера

44 читачів онлайн
0
2,905

Агент Сергія Реброва зробив несподівану заяву щодо майбутнього місця роботи українського наставника

Агент Шандор Варга розповів про майбутнє Сергія Реброва, а також назвав умову, за якої екстренер Ференцвароша зможе очолити збірну України. Варгу цитує видання Csakfoci.hu:

Збірна України – це реальний варіант. Президент Української асоціації футболу на відкритті Пушкаш Арени сказав мені, що у разі, якщо Мілан покличе Шевченка, і він піде працювати до Італії, то замінити його зможе тільки Ребров. Саме він має бути наступним тренером збірної. Про це знає сам Шевченко.

Якщо тебе кличуть працювати у збірну твоєї рідної країни, то це важливіше за будь-який клуб.

Що стосується Тоттенгема. У мене дотепер дуже хороші стосунки з президентом лондонського клубу Даніелем Леві. Коли він був у Будапешті, я сказав йому, що Сергій дуже добре працює у Ференцвароші, і варто звернути увагу на нього. Леві відповів, що це дійсно цікавий варіант, і такий тренер справді підходить Тоттенхему. Ми вже багато разів говорили з Леві про такий варіант і продовжуємо спілкуватися на цю тему. Тому я можу сказати точно, що варіант із призначенням Реброва у Тоттенгем – це не качка. Те саме і зі збірною України.

Також є варіант, що Ребров повернеться працювати в арабські країни. У нас 8 пропозицій із цих країн. Раніше Ребров від них відмовлявся і ніколи мені не казав: “Що ж, нам час йти!” Тепер такий момент настав, але куди саме піде Ребров – поки  що невідомо

Нагадаємо, напередодні Сергій Ребров залишив Ференцварош.

Читайте також: Конфлікт із Мілевським. Екстренер Миная хотів вигнати нападника з клубу

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Звичний маршрут зради! Ексгравець Маріуполя поїхав за порєбрік

Годувальник зі стажем …