Домашня сторінка Актуально Рекордне зменшення зарплат і критика від Мессі. У Барселоні великі зміни

Рекордне зменшення зарплат і критика від Мессі. У Барселоні великі зміни

12 читачів онлайн
0
1,134

Історія із небажанням гравців Барселони погоджуватися на зменшення зарплати підійшла до завершення. І клуб, і гравці прийшли до згоди.

Прес-служба Барселони та деякі гравці опублікували заяву, згідно з якою футболісти погоджуються на зменшення зарплатні аж на 70%. Та і це ще не все. Гравці команди робитимуть внески, аби працівники клубу могли отримувати зарплату. Заява Мессі:

З приводу зарплат у Барселоні було багато написано. Ми хотіли б зазначити, що завжди хотіли знизити зарплати у цей непростий для футболу час.

Ми також хочемо повідомити, що, окрім зменшення наших окладів на 70% під час карантину, ми також будемо робити внески, аби працівники клубу могли отримувати 100% власної зарплати, поки триває ця ситуація.

Рішення було відкладене на декілька днів через те, що ми шукали оптимальну формулу, щоб допомогти фінансово працівникам нашого клубу.

У повідомленні Мессі була і критика, яку він спрямував на керівництво клубу:

Нас не перестає дивувати, що в середині клубу дехто намагається тиснути на нас і виставляє у поганому світлі. Але ми завжди знали, що потрібно робити.

Нагадаємо, раніше іспанські ЗМІ повідомляли, що гравці каталонського клубу відмовилися від пропозиції керівництва знизити заробітню платню на 70% через коронавірус.

Читайте також: Гранди, налітайте! Один із найдорожчих нападників світу шукатиме новий клуб.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Знову приховують проблему? Барселона може залишитися без Мессі

Каталонці втратили лідера …