Рекордсмен АПЛ продовжує дивувати. Нереальний гол таланта Ліверпуля. ВІДЕО

Ліверпуль влітку підписав 16-річного гравця Фулгема, який став рекордсменом АПЛ. Цей молодий талант вже починає вражати своєю грою.

Харві Елліотт минулого сезону встановив рекорд АПЛ, ставши наймолодшим дебютантом цієї ліги. На момент виходу на поле, 4-го травня 2019 року, йому було лише 16 років і 30 днів!

Влітку Елліотт перейшов з Фулгема до Ліверпуля. Юрген Клопп вже активно залучав молодого таланта до матчів Кубка Ліги та Кубка Англії. Тепер Елліотт здобув ще більшу славу через свій шедевральний гол у ворота Вулвергемптона U-23.

Молодіжки Ліверпуля та Вулвергемптона грали у Міжнародному Кубку Прем’єр-Ліги (турнір європейських команд з гравцями до 23-х років, який проводиться під егідою АПЛ, а не УЄФА). Мерсисайдці вже у першому таймі програвали з рахунком 0:2, але змогли відігратися у другій половині зустрічі. На 52-й хвилині відзначився Гарді, а за 2 хвилини Елліотт створив шедевр. Після подачі з кутового 16-річний гравець Ліверпуля неймовірно склався і пробив у падінні через себе. М’яч влетів у правий від голкіпера кут.

Ця нічия дозволила Ліверпулю посісти перше місце в групі та пробитися до наступного раунду турніру.