Ренн – Динамо. 1:2. Вимучене щастя!

Наш день в Лізі Європи! Слідом за Ворсклою Україну перемогою порадувало й київське Динамо. На виїзді кияни у меншості змогли подолати непоступливий Ренн 2:1

Олександру Хацкевичу не позаздриш, адже від серпня головний тренер Динамо через травми не може розраховувати на когось із основних гравців. Не встигли фанати київського клубу порадіти поверненню Вербичу, як інший лідер Динамо Віктор Циганков випав з основи.

Наша інформація, на жаль, виявилася віщою😥FC Dynamo Kyiv без Циганкова, але з Вербичем, готове перемагати Ренн 😲Яким спрогнозуєте матч для киян❓

Опубліковано FootballHub Четвер, 25 жовтня 2018 р.

Французи розпочали домашній матч дуже активно. Але й кияни не пасли задніх. На перших секундах на першу ж атаку господарів відповіли не менш гострим випадом, який вінчав удар Миколи Морозюка. Шкода, але півзахисник з лінії воротарського майданчика влучив у поперечку… По тому раз за разом швидкі Сарр і Ньянг вривалися до штрафного майданчика Динамо (в основному падали і просили пенальті), створюючи напругу в оборонній грі гостей.

Витримавши стартовий тиск Ренна, Динамо поступово відсунуло гру від своїх воріт і почало організовувати контратаки. Свої загострення підопічні Хацкевича будували через лівий фланг, де активністю виділялися Миколенко та дебютант Динамо в Лізі Європи Сідіклей.

Саме на лівому фланзі розпочалася гольова атака української команди. Буяльський отримав простір і пасом спробував знайти партнера. Передача Віталія на Гармаша була хороші й Денис намагався пробити одразу, але не влучив по м’ячу. Не встигли фанати Ренна на трибунах посміятися з неоковирного руху динамівця, як рахунок на табло змінився на користь гостей. Гармаш махнув повз м’яч, але далі результативно набіг Кенджора. Поляк наважився на удар сходу метрів із 35 – вийшов шедевр! М’яч кулею полетів точно у ближню дев’ятку воріт Ренна – 0:1!

Photo by Paolo Bruno/Getty Images

Кияни вирівняли гру, огризаючись на контратаках, але пропустили ще до перерви. Один із багатьох штрафних Ренна у першому таймі завершився не подачею, а ударом. До такого повороту подій Бойко виявився не готовий – помилка воротаря Динамо, що пропустив м’яч під рукою, і рахунок зрівняно… 1:1.

Гра на зустрічних курсах продовжилася і після перерви. У Ренна виділявся Сарр, який і жовту отримав і гру загострював. В одному з епізодів нападник розібрався з парою гравців Динамо і віддав на вільного партнера. До воріт було 11 метрів і Дель Кастільйо пробивав з убивчої позиції – врятував українців Бурда, який не дав м’ячу дістатися воріт Бойка.

За кілька хвилин Бурді знову довелося рятувати команду. Боковий арбітр проґавив офсайд у Сарра і той виривався на побачення з Бойком, але Бурда встиг поверутися і вибити м’яч з-під ніг форварда.

Ренн продовжував атакувати і, здавалося, що Динамо відбивається з останніх сил. Драматургії додав Шепелєв. Пізахисник вчергове сфолив у центрі поля, зриваючи атаку Ренна, за що отримав жовту. Картка стала другою для Володимира, тому на останні 10 хвилин матчу Динамо залишилося в меншості.

Для перемоги Динамо був необхідний герой і такий у складі киян знайшовся. Віталій Буяльський отримав чудову передачу від Че Че (чому ми так рідко бачимо креативного бразильця на полі?) і перекинув голкіпера – 1:2!

Фото ФК Динамо Київ

Динамо виграє матч, в якому і нічия була б за щастя, з огляду на перебіг подій! Більше того, кияни піднялися на другу сходинку групи К в Лізі Європи. Астана попереду за рахунок кращої різниці м’ячів. В обох команд по 5 очок. У Ренна – 3 пункти, Яблонець останній із двома очками.