Ренн – ПСЖ. Неймовірний камбек аутсайдера і ганебна поведінка Неймара

Ренн сенсаційно став переможцем Кубка Франції. ПСЖ – команда, яка практично беззаперечно домінує у Франції і саме вона була безсумнівним фаворитом у фінальному матчі. Парижани останні декілька матчів проводили не дуже переконливо. Перед перемогою над Монако була 3-матчева безвиграшна серія: 2 поразки і 1 нічия.

Початок матчу проходив за ідеальним для Неймара і компанії сценарієм. До 25-ї хвилини ПСЖ забив двічі. Спочатку Дані Алвес класно злету піймав м’яч і прицільним ударом в нижній кут відкрив рахунок. Згодом не менш ефектно забив Неймар. Ді Марія віддав точний розрізний пас на бразильця, а той черпачком перекинув голкіпера – 2:0.

Але провальна гра захисників ПСЖ не дозволила команді Тухеля навіть на перерву піти без пропущених голів. Якщо після помилки Маркіньйоса парижан врятувала стійка, то від удару Кімпембе по власних воротах не зміг врятувати ніхто. У другому таймі гра стала значно нервовішою, особливо після другого голу від Ренна. Кутовий біля воріт ПСЖ став фатальним. Мешер скористався помилкою Дракслера, який не дотягнувся до м’яча і пробив повз Ареола.

Після цього забити могли обидві команди. Хороші моменти були у Мбаппе, тут вже стійка допомогла Ренну. Від третього пропущеного голу рятував ПСЖ і Ареола. Вже у додатковий час в меншості ПСЖ залишив Мбаппе. Кіліан в’їхав в коліно опоненту. Володаря Кубка Франції визначала серія пенальті. Більше пощастило у ній Ренну, гравці якого реалізували усі свої удари. А ось у ПСЖ вирішальним став промах Нкунку. 6:5 у серії пенальті перемагає Ренн.

Після матчу в епіцентрі скандалу опинився Неймар. Бразилець по дорозі на нагородження виплеснув усю злість на вболівальнику. Один із фанів знімав на телефон як гравці ПСЖ проходять повз. Неймар спочатку спробував відвернути телефон, а далі після кількох слів перепалки вдарив уболівальника.

Головний тренер ПСЖ Томас Тухель після матчу запевнив, що хоче продовжити працювати із ПСЖ і сказав, що дуже засмучений поразкою.

ПСЖ вів у рахунку 2:0, але дозволив супернику відігратись. Звичайно, я хочу і далі працювати із командою. Але ситуація дуже непроста. Треба взяти декілька днів паузи і усе обдумати. Мені важко пояснити цю поразку. Ми непогано почали матч, чітку слідували плану, але потім усе пішло не так. У нас було багато моментів під час матчу, однак забити більше двох м’ячів ми не змогли.

Куди більш емоційним у своїх коментарях був футболіст Реннат і екс-гравець ПСЖ Хатем Бен-Арфа.

Ніколи не потрібно недооцінювати суперника. Я вже це говорив по відношенню до президента ПСЖ. Одного разу так буде із Рабіо. Він теж повернеться і створить ПСЖ проблеми. Давайте будемо чесними, потрібно проявляти повагу до людей. Я нічого не маю проти клубу, з дитинства вболіваю за ПСЖ. Зараз говорю про керівництво команди.

Ми були готові до цього виклику. Навіть під час серії пенальті не було мандражу. Ми програвали 0:2, але не здались. Так, це камбек, але вони вже до цього звикли.