RESPECT Рамосу

57 читачів онлайн
1
450

Нещодавне фото Серхіо Рамоса з немволям у Єрусалимі – це не чергова фотографія з  шанувальником Реала. Немовля на фото – назване на честь захисника збірної Іспанії. А справа в тім, що батько маленького Рамоса був палким шанувальником вершкових та персональним фаном Серхіо.

Ситаві (батько маленького Рамоса) – ізраїльський поліцейський, який був убитий на чергуванні, під час збройного нападу. На момент убивства сину було лише три тижні. У батька було дві мрії: побувати на Сантьяго Бернабеу та зустрітись разом із сином із Серхіо Рамосом. Першу мрію він втілив у реальність, а ось познайомити сина з Рамосом у нього, на жаль, не вийшло.

Ізраїльська сім’я зробила все можливе щоб зустрітись з Серхіо. Виникали побоювання, що тренер Фурії Рохи не візьме свого основного захисника на матч проти Ізраїлю, який нічого вже не вирішував.

Все ж таки сім’я змогла втілити мрію загиблого полісмена: Серхіо Рамос зустрівся з ними у Єрусалимі та не приховував своїх емоцій, подарував компект ігрової форми з автографами, фотографувався та головне – виконав заповітну мрію батька маленького Рамоса.

 

Футбол – не головне. Будьте людяними, як Серхіо Рамос…

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Горбенко Євгеній
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Ворскла – Динамо 0:1. Огляд матчу

Динамо на виїзді мінімально перемогло Ворсклу завдяки голу Циганкова …