Reus is back

Фанати Боруссії можуть шаленіти! Капітан Марко Ройс нарешті повернувся і вперше зіграв після 259 днів перерви і відновлення від травми. На домашній матч Бундесліги проти Гамбурга німець вийшов з перших хвилині, і фанати влаштували йому крутий перформанс.

Матч завершився впевненою перемогою дортмундців 2:0, а Ройс зіграв 71 хвилину. Сам Марко після матчу дав коментар суто по грі:

Ми не продемонстрували нашу найкращу гру, але на даний момент просто важливо одержати перемогу та три очки. Ми вже показали хороший виступ в Кельні, і сьогодні ви теж могли бачити, що команда напрацювала на перемогу. Ми створили багато шансів, і якби ми більше пресингували, ми б забили другий м’яч раніше. Ми знаємо, що попереду ще багато роботи.

Своє ж повернення Ройс не коментував, а тільки виклав пост в інстаграмі:

Comeback completed!

A post shared by Marco Reus (@marcinho11) on Feb 10, 2018 at 11:17am PST

Ройс настільки довго не грав, що його повернення не залишило байдужим ні фанів, ні партенрів, ні суперників.

Круто бачити тебе знову на полі,- пише Маріо Гетце.

Дуже радий поверненню Ройса! Футбол сумувавза тобою, бро, – пише Менді.