Реванш у Львові. Динамо громить Карпати

Динамо громить Карпати в останньому турі УПЛ перед зимовою паузою.

У київському матчі леви та Мар’ян Швед шокували команду Хацкевича своєю перемогою 2:0. Логічно, що кияни бажали взяти реванш за будь-яку ціну.

Стартовий склад!

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on Dec 8, 2018 at 3:10am PST

Динамівці мали нагоду забивати вже на 4 хвилині. Шепелев прокинув м’яч собі на хід і зробив передачу на Бєсєдіна, але Артем не встиг на цей простріл. Та й взагалі, на початку матчу гості грали активніше і йшли вперед, але Папа Гуйє гасив мікро-пожежі у власному штрафному майданчику.

Але потім все змінилось. І вже Карпати змарнували дуже багато моментів. Реальний шанс відкрити рахунок мав Хорхе Карраскаль. Олексій Гуцуляк прострілював з лівого флангу на колумбійця, але Микита Бурда пішов у підкат та врятував Динамо. За мить шанс мав екс-динамівець Сергій Мякушко. Але півзахисник Карпат пробив вище. Львів’яни дуже ефектно вибігали у контратаки, але не ефективно. Третю нагоду забити мав Ді Франко. Мякушко зробив передачу до штрафного, та аргентинець не зумів приборкати м’яч.

У ввідповідь ледь не привіз воротар Карпат Максим Кучинський. Після прострілу Циганкова кіпер левів не зумів упіймати м’яча, йому пощастило, що той вилетів вище воріт. Та кияни все ж забили. Причому той же Циганков. Віктор потужно бив зі штрафного метрів з 30, рикошет від Ербеса – і м’яч у сітці воріт. 0:1.

За мить львів’яни розіграли штрафний і вже Федецький бив головою, але просто у Дениса Бойка.

Перший тайм завершено.Карпати Львів – Динамо Київ – 0:1#FCDKLive #КарпатиДинамо #KarpatyDynamoHalf time.Karpaty Lviv – Dynamo Kyiv – 0:1

Опубліковано FC Dynamo Kyiv Субота, 8 грудня 2018 р.

Другий тайм стартував бличкавично. Команди влаштували справжні гойдалки, грали ніби без захисту і центра поля.

Спочатку Бєсєдін невдало пробив головою. Натомість Карраскаль під гострим кутом виходив віч-на-віч із Бойком і в останню мить Кенджора вибив м’яч на кутовий.

А ще за хвилину Шапаренко зробив усе, щоб Циганков подвоїв перевагу киян. Віктор не схибив – 0:2. Для Віктора Циганкова це вже 10-й гол у цьому сезоні.

49'- ГОООЛ! Віктор Циганков робить дубль!Карпати Львів – Динамо Київ – 0:2#FCDKLive #КарпатиДинамо #KarpatyDynamo49'- GOOAL! Viktor Tsyhankov, again!Karpaty Lviv – Dynamo Kyiv – 0:2

Чудову нагоду забити втратив Гуцуляк, який скористався помилкою Кенджори, але пробив вище воріт. Дуже жорстко грали обидві команди. Арбітр матчу Олександр Омельченко змушений був до 60 хвилини показати вісьмом гравцям з обох команд жовті картки.

Циганков міг оформлювати хет-трик, але з дуже дальної дистанції пробив повз ворота. Карпати також не сиділи на своїй половині поля. Декілька моментів львів’яни мали. Але без особливої небезпеки.

В кінці матчу обидві команди знову прокинулися. Гості могли забити третій м’яч. Шапаренко ефектно пробивав у дальній кут, але влучив у стійку. На добиванні Сидорчук бив напевно, але Мегремич все ж таки врятував Карпати.

Карраскаля знову вивели віч-на-віч з Бойком, але колумбієць пробив повз ворота. Це був явно не його день.

Команда Олександра Хацкевича все ж таки забила втретє. Цей гол – майже копія другого м’яча. Але тепер Вербич вивів віч-на-віч Шапаренка, і Микола легенько пробив у кут.

А потім був четвертий гол і повний розгром левів. Віктор Циганков скористався хаосом у захисті Карпат. Спокійно вибіг віч-на-віч з Кучинським і знову покотив м’яч у правий кут. Це другий хет-трик у кар’єрі Циганкова, і другий у ворота Карпат.

4:0 – Динамо бере реванш у Карпат та завершує осінню частину чемпіонату України у гарному гуморі.