Революційні зміни. УЄФА хоче кардинально змінити Лігу Чемпіонів

У фінальній сітці команд може стати більше

Найпрестижнійший клубний європейський турнір може зазнати суттєвих змін з сезону 2024/25 років. УЄФА розглядає можливість зміни формату Ліги Чемпіонів.

Getty Images За інформацією The Telegraph, турнір може бути розширеним до 36 учасників. Така пропозиція передбачає, що кожна команда зіграє по 10 матчів на груповому етапі. Вважається, що ідея отримає підтримку серед клубів з усієї Європи включно із представниками найбільших ліг. Існує дві пропозиції варіантів розіграшу групового етапу:

– Перший варіант – 36 колективів будуть поділені на шість груп по шість учасників; – Другий варіант – кожна команда гратиме 10 матчів із 10-ма різними суперниками на основі швейцарської системи турнірів.

Швейцарська система застосовується в шахах і спортивних лігах США. Зараз вона користується все більшою підтримкою у футбольному середовищі, оскільки існує думка, що нинішня модель боротьби на групових етапах Ліги Чемпіонів застаріла.

Пропонована швейцарська система дозволить проводити більше зустрічей між провідними клубами на групових етапах і буде привабливішою для телемовників.

Наразі УЄФА офіційних коментарів щодо можливих реформ не дає. Джерело повідомляє, що фінальне рішення буде прийняте у 2021 році.

Читайте також: Європейські оглядини. Топ-клуб стежитиме за Миколенком в матчі проти Ювентуса

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також