Результати всіх матчів Ліги Європи: Гольовий вечір від ексдинамівців, розгром від Арсенала, шалений камбек Мілана і виліт росіян

Ліга Європи подарувала багато голів і трохи сенсацій

Гол Романа Яремчука не врятував Гент від 5 поразки в 5 матчах групового етапу Ліги Європи. Українцю вдався класний удар з лівої з-за меж штрафного майданчика Слована. Проте цього виявилося замало, адже на момент звитяги від українця команда з Ліберця вела 2:0. До того ж, другий із м’ячів гостей в активі іншого українського легіонера, захисника Слована Тараса Качараби. Фінальний свисток від Катерини Монзуль, яка обслуговувала цей матч, зафіксував катастрофу бельгійців у Лізі Європи – 1:2.

Забив цього ігрового дня ще один ексдинамівець. Центральний захисник Баєра Александр Драгович після подачі з кутового від Амірі ударом злету засмутив Ніццу і зробив рахунок у матчі 2:1 на користь фармацевтів у Франції.

Після перерви команди обмінялися забитими м’ячами і логічно завершили матч із рахунком 3:2 на користь Баєра.

Група D

Бенфіка 4:0 Лех (Бутко у складі польського клубу відізграв увесь матч, Василь Кравець вийшов уже за рахунку 0:3)

Група G

АЕК 2:4 Брага (перемога португальців дозволила їм гарантувати місце в плей-оф Ліги Європи, залишивши за бортом змагань український клуб)

Зоря 1:0 Лестер

Група H

Лілль  2:1 Спарта

Мілан 4:2 Селтик (італійський клуб поступався на 14 хвилині з рахунком 0:2, але зібрав волю в кулак і розбив шотландців)

Група K

ЦСКА Москва 0:1 Вольфсберг (росіяни поступилися і бездарно вилетіли з Ліги Європи)

Феєноорд  0:2 Динамо Загреб