Результати ЛЧ: Безпомічна Барселона, божевілля у Лондоні і суперрекорд Голанда

Перший ігровий день четвертого туру Ліги Чемпіонів виявився дуже насиченим на події.

10 сантиметрів для Барселони

Барселона після складної гостьової перемоги над Славією приймала чехів вдома. Каталонці знову підтвердили свій кризовий статус. Барселона традиційно мала високий відсоток володіння м’ячем, але моментів вдалось створити обмаль.

Впродовж матчу тільки дві нагоди було у Мессі. В першому таймі Ліонель міг забити свій класичний м’яч, але з лінії штрафного майданчика пробив у поперечину. Вже у другому таймі Фаті шведою класно вирізав м’яч на Мессі, але капітан із близької відстані не пробив голкіпера. Славія провела сильний перший тайм. Чехи дуже сміливо втікали у контратаки і навіть забили, але із офсайду.

0:0 – Барселона вперше у цьому сезоні не перемагає на Камп Ноу.

Божевілля у Лондоні

Шалений матч відбувся на Стемфорд Брідж. Челсі та Аякс – обидві атакувальні команди, але їхній матч минулого туру не виправдав очікувань. Та цього разу все було значно цікавіше. Вже за стартові 4 хвилини команди встигли обмінятись голами. Два м’ячі на рахунку гравців Челсі. Абрахам відзначився автоголом, а Жоржиньйо реалізував пенальті.

А вже у середині тайму забив Промес. З цим гравцем пов’язана вже ціла історія у протистоянні із Челсі. У третьому турі Промес забив, але VAR скасував його гол. Вже у Лондоні він виконав штрафний, після якого м’яч залетів у ворота Челсі, але записали його на Абрахама. Та на 20-й хвилині Промес забив вже самостійно.

На цьому голи не завершились. Ще до перерви забив Зієш, а у другому таймі рахунок 4:1 на користь Аякса встановив Ван Де Бек. За півгодини до кінця гри Аспілікуета замкнув дальню стійку і трохи скоротив відставання у рахунку – 2:4.

За дві хвилини стався повний переворот в матчі. Блінд і Велтман отримали другі жовті картки та пенальті реалізував Жоржиньйо. На цьому Челсі не зупинявся і забив ще двічі: Джеймс та Аспілікуета – 5:4. АЛЕ після перегляду VAR арбітр скасував гол капітана Челсі – 4:4.

Дортмундські розбірки

Інтер Антоніо Конте продовжує зачаровувати. Міланці грали на виїзді проти Боруссії, яка повинна була перемагати. Та стрімкий старт вдався саме гостям. Лаутаро Мартінес скористався необачною грою захисту і на 5-й хвилині відкрив рахунок.

Інтер активно використовував високий пресинг і часто змушував гравців Боруссії втрачати м’яч. Контратаки стали головною зброєю команди Конте. Під час однієї з таких міланці зусиллями Весіно забили вдруге. В другому таймі ситуація одразу змінилась. Затяжна атака після виконання стандарту завершилась ударом Хакімі – 1:2. А ще через 13 хвилин Брандт зрівняв рахунок – 2:2.

Боруссія продовжила свій камбек і на 77-й хвилині Хакімі зробив дубль та подарував дортмундцям вольову перемогу – 3:2.

Ще один рекорд на рахунку молодого вундеркінда Зальцбурга Голанда. Юний норвежець забив Наполі і став другим гравцем в історії ЛЧ, який забив у всіх своїх 4 стартових мачах в турнірі.