Результати ЛЧ: Побоїще у Мадриді, сльози у Москві і надія Аталанти Малиновського

Є перші учасники весняної стадії Ліги Чемпіонів.

Аталанта вийшла на Манчестер Сіті без автора єдиного гола першого поєдинку цих команд. Руслан Малиновський знову залишився на лавці для запасних, а Сіті не відчув проблем з обороною італійців вже на старті поєдинку. Бернарду Сілва, Жезус і Стерлінг на 7 хвилині розіграли класну комбінацію, яку точним ударом завершив англієць – 0:1.

Під завісу тайму міг подвоїти перевагу команди Зінченка Жезус, але реалізувати пенальті нападнику чемпіонів Англії не вдалося – удар повз ворота.

У другому таймі класну контратаку розігнала Аталанта. Гомес підхопив м’яч, протягнув на фланг, звідки подав точно на дальню стійку воріт Ман Сіті, де вдало головою пробив Пашалич – 1:1.

Ще більше закрутилася інтрига, коли вилучення заробив голкіпер манчестерців Браво (він у перерві вийшов замість Едерсона). У ворота став Кайл Вокер, але ні Малиновському, який з’явився на полі, ні його партнерам пробити правого захисника у воротарських рукавичках за останні 15 хвилин не вдалося – 1:1.