Результати ЛЧ: Сором Зеніта, крах Аякса і шалений нефарт Інтера

Перша половина матчів шостого туру відбулася у Лізі Чемпіонів.

Сльози Інтера

Мабуть, головна інтрига зберігалася у групі F. Інтер та Боруссія змагалися за другу сходинку у квартеті. Барселона вже гарантувала собі місце у плей-оф, тому на матч до Мілана приїхала без Мессі та Піке. Експериментальний склад каталонців зумів швидко забити. Карлес Перес після скидання Відаля забив свій перший м’яч у Лізі Чемпіонів. Але ще до перерви Лукаку рахунок зрівняв.

В паралельному поєдинку Боруссія приймала Славію і німцям потрібно було зіграти краще, ніж Інтеру. Саме тоді дортмундці виходили б у плей-оф. Після першого тайму в обох матчах були рахунки 1:1 і за такого розкладу другим був Інтер. Але по перерві Боруссія забила другий у ворота Славії. Свій гол забив і Інтер, навіть двічі, але через офсайд вони були скасовані. На завершення забити змогла Барселона. Ансу Фаті – 2:1.

Інтер другий сезон поспіль опинився в одній групі Ліги Чемпіонів із Барселоною і знову не зміг вийти до плей-оф.

Порятунок Клоппа

Ліверпуль знову не без проблем вийшов із групи. Минулого сезону команда Клоппа теж в останньому турі здобула путівку у лігочемпіонівську весну. Зараз для виходу Червоним було достатньо не програти Зальцбургу. Якщо пригадати, що матч на Анфілді завершився перемогою англійців 4:3, то чекати можна було всього.

Чинний переможець ЛЧ виграв на класі. Особливо відзначимо яскравий гол Салаха із дуже гострого кута. 2:0 – перемога Ліверпуля і вихід команди Клоппа до 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. В паралельному матчі Наполі розбив Генк 4:0 і посів друге місце групи.

Драма Аякса

Аяксу достатньо було вдома не програти Валенсії для того, щоб вийти із групи. Створити проблеми півфіналісту минулої Ліги Чемпіонів Кажани зуміли. Іспанці провели шалений перший тайм і створили велику кількість моментів. В середині першого тайму Родріго подарував надію Валенсії, адже гості виграли перший тайм матчу в Амстердамі.

По перерві Аякс мав шанси врятувати гру, але Хакім Зієш так і не реалізував свої можливості. У компенсований час Валенсія залишилася в меншості, та це господарям не допомогло. Аякс фінішував третім і залишився без Ліги Чемпіонів.

Героїчний Ліон і сором Зеніта

Фактично усі козирі були на руках у Зеніта перед останнім туром. Варто було лише не тільки не програти Бенфіці, а й щоб Ліон відібрав очки у лідера групи Лейпцига. Майже 60 хвилин усе йшло за сценарієм команди Ракицького. Навіть програючи по ходу матчу Бенфіці, Зеніт в режимі лайв тримався другим, адже у своєму матчі програвав Ліон.

Але далі все змінилося за декілька хвилин. Зеніт пропустив третій м’яч, та найголовніше сталося в Ліоні. Французи відігралися з 0:2 і залишили російський клуб не просто без Ліги Чемпіонів, а й без єврокубків взагалі.