Результати матчів Ліги чемпіонів: Аталанта вражає Ліверпуль в Англії, а Інтер все ще нижче Шахтаря

Неочікувані результати поєдинків головного євротурніру Європи.

Інтер та Реал виходили на свій матч вже з інформацією про результат поєдинку Боруссії з Шахтарем.

Мадридці дуже швидко забили. Начо у штрафному майданчику міланців завалив Барелла, за що арбітр резонно вказав на одинадцятиметрову позначку. Еден Азар з пенальті переграв Хандановича – 0:1.

Інтер міг майже одразу пропустити другий м’яч, але господарів після удару Лукаса врятувала стійка.

Міланський клуб прийшов до тями від приголомшливого старту і почав атакувати ворота команди Зідана. Небезпечний штрафний змарнував Лукаку, пробивши вище воріт.

Проте тиск був нетривалим, адже вже на 33 хвилині свою команду у меншості залишив Артуро Відаль. Чилієць впав у штрафному майданчику гостей, а коли побачив, що Ентоні Тейлор не призначив пенальті, кинувся до того з суперечками. Рефері спочатку показав одну жовту картку півзахисникові Інтера. Але той не зупинився і підштовхнув британського представника футбольної Феміди. Така неврівноваженість гравця господарів перетворилася для нього на другу жовту картку – вилучення!

Після перерви маридці підловили Інтер на позиційній помилці при грі в обороні і подвоїли свою перевагу. Лукас знайшов вільний простір на фланзі, отримав м’яч у штрафному майданчику господарів і зробив подачу на дальню стійку, де ніким не прикритий Родріго ударом злету змінив рахунок на 0:2!

Поразка залишає команду Конте з двома очками (у Шахтаря 4 пункти, у Реала – 7, у Боруссії – 8) на останньому місці в групі В.

Усі результати матчів ігрового дня: Група А

Атлетико 0:0 Локомотив

Баварія 3:1 Зальцбург

Мюнхенці безальтернативні лідери. Мадридці, москвичі і австрійці ще боротимуться за євровесну…

Група В

Боруссія Менхенгладбах 4:0 Шахтар

Інтер 0:2 Реал

Група С

Марсель 0:2  Порту

Олімпіакос 0:1 Манчестер Сіті

Містяни вже в 1/8 фіналу ЛЧ, Порту там однією ногою.

Група D

Ліверпуль 0:2 Аталанта (Голи Ілічича і Госенса)

Аякс 3:1 Мідтьюлланн (Данський капітан українського походження захисник Ерік Святченко заробив вилучення на 90+1 хвилині матчу)

Цією поразкою Ліверпуль ускладнив собі життя у квартеті. У англійців 9 очок за два тури до фінішу. Аякс та Аталанта мають по 7 балів. Данці просто дограватимуть турнір.