Результати матчів Ліги чемпіонів. Бенфіка з Яремчуком вбиває Барселону, феномен Роналду тягне Манчестер. ВІДЕО

Ще один день змагань не минув без гучної сенсації

Бенфіка з Романом Яремчуком у основі приймала Барселону. Орли дуже швидко вийшли уперед. Вже на 3 хвилині забив Нуньєс, розхитавши один в один захисника гостей і пробивши у ближній кут воріт Тер Стегена – 1:0.

Збільшити свою перевагу на табло португальцям вдалося після перерви. На 69 хвилині Яремчук вивів Жоау Маріу віч-на-віч із Тер Стегеном – німець удар футболіста Бенфіки відбив, але на добиванні першим був Рафа Сілва – 2:0.

Добив команду Кумана все той же Нуньєс, який на 79 хвилині реалізував пенальті, призначений за гру рукою Сержиньйо Деста – 3:0!

Барселона показала катастрофічну гру в обороні і жахливу реалізацію в атаці. Каталонці після двох турів опинилися на останній сходинці групи Е, де крім неї та Бенфіки (4 очка), виступають Динамо (1 очко) та Баварія (6 очок).

Результати і огляди всіх матчів ігрового дня: Група E:

Баварія 5:0 Динамо

Бенфіка 3:0 Барселона