Результати матчів Ліги Чемпіонів: Сіті перемагає з Зінченком, Баварія скромно засмучує росіян, порятунок Реала та Аталанти

Сенсації у найпрестижнішому клубному турнірі продовжуються.

Олександр Зінченко отримав місце у стартовому складі Ман Сіті на виїзний поєдинок Ліги Чемпіонів з марсельським Олімпіком. Французи дуже швидко “допомогли” гостям заспокоїтися, коли на 18 хвилині Ронж’є віддав незрозумілий пас на Де Брюйне, а той викотив на Феррана Торреса, який з близької відстані пробив повз Манданда – 0:1.

Українець натхненний довірою Гвардіоли був близьким до забитого м’яча на 35 хвилині першого тайму. Зінченко наважився на удар із меж штрафного майданчика марсельців, але пробив поруч зі стійкою воріт господарів (м’яч зачепив каркас воріт французів).

Олександр Зінченко залишив поле на 68 хвилині, а на 76 перевагу Сіті своїм голом подвоїв Гюндоган, який вдало позиційно підтримав атаку своїх партнерів і пробив з лінії воротарського майданчика господарів у сітку воріт Олімпіка – 0:2.

Добив французів Стерлінг. Англієць забив свій м’яч вже у порожні ворота марсельців, завершивши ідеальну атаку команди Гвардіоли з пасом від Де Брюйне – 0:3.

Аталанта без Руслана Малиновського в основі в першому таймі поєдинку з Аяксом зазнала справжньої катастрофи. Італійці непогано розпочали зустріч і виглядали цікавіше за амстердамських гостей, але дві помилки в другій половині тайму змусили команду Гасперіні поплатитися. Спочатку за небезпечну гру Госенса пенальті реалізував Тадич, а на 38 хвилині помилкою Спортьєлло скористався 19-річний форвард Аякса Лассіна Траоре – 0:2!

Бергамаски після перерви забили швидкий м’яч. Гомес подав на Сапату, який перестрибнув оборонців Аякса і ударом голосою скоротив дефіцит у рахунку – 1:2.

На 60 хвилиній той же Сапата після передачі від Пашалича вийшов віч-на-віч з Онана і потужним ударом пробив повз голкіпера амстердамців – 2:2!

Руслан Малинвоський вийшов на поле на 79 хвилині, замінивши Ілічича, але допомогти команді вирвати перемогу в гравця збірної України не вийшло. Удар Малиновського з небезпечної відстані Онана спокійно забрав.

Реал продовжив феєрію щедрості і вдругому турі Ліги Чемпіонів. Після приниження від Шахтаря і перемоги над Барселоною мадридці постраждали від Боруссії Менхенгладбах. Німецький клуб двічі пробив Куртуа зусиллями Маркуса Тюрама ще до 60 хвилини матчу – 0:2.

Мадридці зібрали всю волю в кулак і здійснив свій порятунок прямо на фінішній прямій матчу з німцями. На 87 хвилині Бензема після скидки від Каземіро один м’яч відквитав, а у компенсований до другого тайму час прийшов час Рамоса. Капітан Реала відгукнувся на подачу Модрича, скинув на Каземіро, якому з декількох метрів вдалося поцілити у ворота Боруссії – 2:2!