Результати матчів Ліги чемпіонів. Шериф Вернидуба перемагає Реал! Мессі забиває – ПСЖ долає Ман Сіті. ВІДЕО

Казковий матч у Мадриді

Юрій Вернидуб продовжує підкорювати футбольну Європу

Шериф українського фахівця у Мадриді сенсаційно переміг місцевий Реал. Молдовський клуб вийшов вперед у рахунку в першому таймі завдяки голу Яхшибоєва – 0:1.

Після перерви команда Анчелотті рахунок зрівняли завдяки ВАРу. Вінісіуса взяли у коробочку у штрафному майданчику Шерифа, і арбітр після відеоперегляду призначив пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Бензема – 1:1.

Здавалося, Реал дотисне недосвідчених гостей, але Шериф ще раз сказав своє слово. Себастьян Тілль на 89 хвилині матчу шаленим ударом в дев’ятку воріт Куртуа поставив королівський клуб на коліна – 1:2!

Центральний поєдинок ігрового дня за вивіскою зіграли в Парижі, де в галактичному матчі зірок місцевий ПСЖ приймав Манчестер Сіті.

Господарі забили перший м’яч у зустрічі вже на 8 хвилині. Ідрісса Гує з меж штрафного майданчика англійців поцілив точно у дев’ятку воріт Едерсона – 1:0.

Підопічні Гвардіоли до перерви створили декілька небезпечних епізодів біля воріт Доннарумми, але один має потрапити до усіх хіт-парадів курйозів. Де Брюйне зовнішньою стороною стопи навісив на Стерлінга, англієць ударом головою поцілив м’ячем у поперечку воріт парижан. Першим на добиванні опинився Бернарду Сілва, якому треба було поцілити у порожні ворота господарів. Але португалець ударом в дотик пробив у… поперечку воріт Доннарумми.

Після перерви команда Гвардіоли спробувала зрівняти рахунок, але, змарнувавши декілька нагод, гості пропустили вдруге. На 74 хвилині Мессі обігрався з Мбаппе і після скидання від француза пробив точно під поперечку воріт Едерсона – 2:0.