Результати матчів Ліги Чемпіонів. Заруба Реала з Інтером, Ліверпуль трощить Аталанту. ВІДЕО

Найцікавіший для українських вболівальників матч зіграли в Мадриді, де Реал приймав Інтер.

Суперники Шахтаря по групі Ліги Чемпіонів активно розпочали матч, але перший гол футбольні вболівальники побачили лише на 25 хвилині. Ашраф Хакімі віддав необачну передачу на Хандановича, Бензема задум марокканця прочитав, перехопив м’яч і, прокинувши повз голкіпера Інтера, закотив круглого вже у порожні ворота гостей – 1:0.

Вдруге радіти тренера підопічні Зідана змусили на 33 хвилині. Кроос подав з кутового точно на голову Серхіо Рамосу, а капітан господарів класним ударом у дальній кут перевагу мадридців подвоїв – 2:0! Гол Рамоса став для захисника 100-им за Королівський клуб!

Інтер відповів миттєво і феєрично. Атаку міланської команди гольовим ударом з меж штрафного майданчика завершив Лаутаро Мартінес, який отримав м’яч після прекрасної передачі п’ятою від Барелли – 2:1!

Проблеми в захисті Реала знову нашкодили мадрицям у другому таймі. На 68 хвилині помилка в центір поля господарів перетворилася в закидання на Лаутаро Мартінеса. Аргентинець головою скинув на Івана Перішича, а хорват із близької відстані переграв Куртуа – 2:2!

Команду Зідана такий результат не міг влаштовувати. Інтер збільшив тиск на ворота суперника, але недогледів за власним захистом. На 80 хвилині Вінісіус з флангу віддав у штрафний майданчик на Родріго, який пробив без шансів для Хандановича – 3:2!

Реал втримав перемогу, а ситуація в групі В стає ще заплутанішою!

Аталанта на матч із Ліверпулем вийшла без Руслана Малиновського в основі. Без українця, який потрапив до збірної туру Серії А після минулого поєдинку бергамасків в Італії, підопічні Гасперіні просто розсипалися. У першому таймі дублем відзначився Жота, а після перерви до розгрому рахунок довели Салах, Мане і той же Жота, який записав на свій рахунок хет-трик у цій зустрічі – 0:5!

Малиновський вийшов на поле на 63 хвилині, але допомогти забити бодай один м’яч Аталанті українець не зумів.