Результати матчів Ліги Європи: Аякс у поєдинку фейлів поступається Ромі, бездарний Арсенал страждає від Славії. ВІДЕО

Неочікувані результати перших чвертьфіналів.

Кривдник Шахтаря Рома у першому матчі 1/4 Ліги Європи  завітала у гості до Аякса. За рівної гри відкрити до перерви рахунок вдалося саме амстердамцям, яким дуже сильно допомогли гості. Діавара віддав слабку передачу на Манчіні, Классен м’яч перехопив, обігрався з Тадичем і пробив вже напівпорожні ворота Лопеса – 1:0!

Другий там розпочався з подарунків від Аякса римлянам. На 53 хвилині Душан Тадич змарнував пенальті, пробивши з одинадцятиметрової позначки прямо по центру воріт Лопеса, який намір серба прочитав і м’яч відбив.

Пройшло 4 хвилини і гостинність капітана перейняв на себе голкіпер амстердамців Шерпен. 21-річний воротар не впорався з легким і передбачуваним ударом капітана Роми Пеллегріні зі штрафного– 1:1.

Гості відбилися від Аякса зусиллями Лопеса (чого лише вартує сейв після виходу віч-на-віч з з нападником господарів Броббі), а потім знову шокували амстердамців. Классен після подачі Пеллегріні з кутового вибив точно на Ібаньєса, захисник римлян прийняв м’яч на груди і злету пробив потужно поміж рук Шерпену – 1:2.

Рома неочікувано перемагає в Нідерландах. Паулу Фонсека, якого почали сватати у Шахтар, веде вовків до півфіналу Ліги Європи.