Результати матчів Ліги чемпіонів. Баварія знищує Бенфіку Яремчука, диво-камбек МЮ та провал росіян. ВІДЕО

Черговий ігровий день у Лізі чемпіонів став дуже насиченим. Увага українських вболівальників була найбільше прикута до матчу Барселона — Динамо. Але кияни поступилися.

В інших поєдинках також був український слід.

Бенфіка — Баварія

Бенфіка Романа Яремчука приймала на власному полі Баварію. Українець вийшов у старті своєї команди.

Баварія повністю володіла ініціативою та навіть забила два м’ячі до 60-ї хвилини. Але Левандовський забив рукою — гол скасували. Мюллер забив за правилами, але перед цим був офсайд у Комана.

Яремчук міг забивати в середині другого тайму. Українець звільнився від опіки Упамекано у штрафному майданчику і пробив — м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Відповідь Баварії була блискавичною. Cане продемонстрував, як треба виконувати штрафні удари — сильно, влучно і буде гол.

Другий гол Баварії вийшов доволі курйозним. Гнабрі навішував з правого флангу, а Евертон дуже невдало підставив голову, спрямувавши м’яч у власні ворота.

Без гола не міг піти з поля Роберт Левандовський. Він забив третій м’яч Баварії.

Фінальну крапку в матчі поставив Сане потужним ударом з меж штрафного майданчика. 4:0 — Баварія знищує Бенфіку у Португалії.

Манчестер Юнайтед — Аталанта

Аталанта завітала в гості до Манчестер Юнайтед. Руслан Малиновський залишився у запасі. Його прямий конкурент Маріо Пашалич вивів бергамасків уперед вже на 15-й хвилині. Ще за 14 хвилин Деміраль подвоїв рахунок після навісу з кутового. Такого провального першого тайму ніхто в Манчестері не очікував.

На початку другої половини матчу Рашфорд скоротив відставання у рахунку.

Руслан Малиновський з’явився на полі на 69-й хвилині. І майже одразу українець міг забити! Де Хеа спочатку парирував удар Сапати, а потім ще й впорався із потужним добиванням Малиновського.

На 65-й хвилині Магвайр зрівняв рахунок. А от останнє слово було за головною зіркою Манчестер Юнайтед. Шоу навісив з лівого флангу, а Кріштіану Роналду у своєму стилі головою переправив м’яч у самісінький кут воріт. 3:2 — Манчестер Юнайтед здійснив диво-камбек у зустрічі з Аталантою.