Результати матчів Ліги чемпіонів. Бенфіка позбавляє Динамо шансів, а команда Малиновського робить шоу. ВІДЕО

Після поразки Динамо шанувальникам київського клубу потрібно було вболівати за Барселону у протистоянні з Бенфікою. Саме перемога каталонців залишала шанси киянам на євровесну.

Роман Яремчук вийшов у стартовому складі своєї команди і вже у першому таймі міг вивести Бенфіку вперед. Після навісу з кутового українець виграв боротьбу у Лангле і пробив головою — просто у ногу тер Стегену!

Барселона мала чимало моментів для взяття воріт у першому таймі. Класно пробивав Демір, але після його обвідного удару м'яч влучив у стійку.

Яремчука замінили вже на 59-й хвилині поєдинку.

Здивувати усіх міг Френкі Де Йонг. Невисокий півзахисник Барселони примудрився класно пробити головою під поперечку — Бенфіку врятував голкіпер Влаходімос.

Барселона таки забила, але каталонцям дещо не пощастило — Араухо перебував у мінімальному офсайді перед тим, як вразив ворота Бенфіки.

На останніх хвилинах Бенфіка могла покарати Барселону. Але Сеферович не реалізував вихід 2 в 1. Нічия 0:0. І це дуже погана новина для Динамо, яке залишилося без єврокубкової весни.

Ще один поєдинок, який цікавив українських вболівальників, відбувся у Швейцарії. Там Янг Бойз протистояв Аталанті Руслана Малиновського. Українець вийшов у старті бергамасків.

Аталанта дуже швидко повела у рахунку. Це Фройлер та Сапата організували гол. Перший прострілив з лівого флангу, а другий пробив з розвороту у кут воріт.

Але наприкінці першого тайму Аталанта пропустила. Сібачо виявився спритнішим у штрафному майданчику бергамасків під час подачі з кутового.

Малиновський міг вивести Аталанту вперед на 49-й хвилині. Українець вистрілив зі штрафного у воротарський кут, але голкіпер перевів м'яч на кутовий. І майже одразу підопічні Гасперіні вийшли вперед. Це Паломіно класно приклався з лінії штрафного майданчика.

Ближче до середини другого тайму Аталанта почала фізично підсідати. У гравців Янг Бойз почали з'являтися вільні зони і, як наслідок, моменти. Декілька разів доводилося вступати у гру голкіперу команди із Бергамо Хуану Муссо. Але і він не врятував Аталанту на 80-й хвилині поєдинку. За Янг Бойз голом відзначився Сьєрро. І майже одразу Аталанта знову пропустила. Гефті відзначився голом-шедевром.

Та і це ще було не все! Муріель тільки-но вийшов на заміну і одразу забив зі штрафного. 3:3 — гольове шоу від Янг Бойз та Аталанти.