Результати матчів Ліги чемпіонів. Челсі б'є Лілль старою зброєю, а Вільярреал дивує у грі з Ювентусом. ВІДЕО

В Іспанії Вільярреал приймав Ювентус, а в Англії чинний переможець Ліги чемпіонів Челсі зустрівся з Ліллем.

Вільярреал — Ювентус

Ювентус шокував Вільярреал вже на 32-й секунді поєдинку. І зробив це новачок туринців Душан Влахович. Даніло зробив класну передачу зі своєї половини поля, Влахович прийняв м'яч у штрафному майданчику, відірвався від Альбіоля і чітко пробив у правий від голкіпера кут — 0:1. Перший матч у Лізі чемпіонів, перша хвилина і перший гол — ідеальний початок для Влаховича.

Вільярреал доволі швидко міг зрівняти рахунок. Ло Чельсо пробивав із меж штрафного майданчика, але після його удару м'яч влучив у стійку.

В середині другого тайму Вільярреал таки забив. Капу побачив забігання Парехо у штрафний майданчик, виконав навіс, а захисники Ювентуса проспали вривання півзахисника гостей. Парехо в дотик переправив м'яч у ворота — 1:1.

Наприкінці поєдинку Влахович міг принести перемогу Ювентусу, але із підступним ударом серба (бив у протихід голкіперу) Руллі впорався.

1:1 — несподіваний результат, зважаючи на те, що Ювентус вважався фаворитом цього матчу. Доля протистояння вирішиться у Турині.

Челсі — Лілль

У матчі Челсі — Лілль лондонці швидко повели у рахунку. Зієш навісив із кутового, Гаверца залишили самого і нападник Челсі пробив головою. М'яч відлетів від газону та опинився у сітці воріт Лілля — 1:0.

За даними Opta, нинішнього розіграшу Ліги чемпіонів ніхто не забив більше м'ячів після подач із кутового, ніж Челсі. Підопічні Тухеля зробили це 4 рази.

Після цього гола Челсі гості дуже активно намагалися відігратися. Декілька стандартів та навісів були досить небезпечними. Де Менді вже нічим не міг допомогти, там за лондонців в обороні зіграла удача.

На початку другого тайму Гаверц міг оформити дубль. Німець обікрав захисника Лілля у центрі поля, прорвався до штрафного майданчика і завдав удару з гострого кута — над поперечкою.

Що не вдалося Гаверцу, те зробив Пулішич. Канте промчав на височезній швидкості зі своєї половини поля, вчасно віддав передачу на Пулішича, який пробив у лівий від голкіпера кут — 2:0.

Наприкінці матчу Лілль майже нічого не створив біля чужого штрафного майданчика. Лондонці змогли зберегти свої ворота недоторканими. 2:0 — Челсі здобув непогану перевагу перед матчем-відповіддю.