Результати матчів відбору на ЧС-2022. Боснійці рятуються у Фінляндії, чехи грають в теніс, а Туреччина шокує Нідерланди

Не обійшлося без гучних сенсацій…

Суперники збірної України по групі D Фінляндія та Боснія і Герцеговина розійшлися миром. Обидві команди забивали після перерви і обидві втрачали своє лідерство в результаті – 2:2.

Словенія присоромила грізну Хорватію, яка з Модричем на чолі не змогла забити збірній динамівця Вербича (півзахисник киян через травму команді не допомагав). Гол Ловрича на 15 хвилині став єдиним у зустрічі – 1:0.

Найнеочікуваніше закінчили своє протистояння Туреччина і Нідерланди. Суперники збірної України на Євро на 46 хвилині поступалися туркам 0:3, а Тім Крул немов взявся пропускати кожен дальній удар екскоманди Мірчі Луческу. Лише після такого ляпаса помаранчеві увімкнулися по-справжньому і почали тиснути на ворота господарів.

М’ячі Классена і Люка Де Йонга, забиті з інтервалом у дві хвилини, подарували надію на позитивний результат цього вечора для гостей, але розбив їхню мрію Бурак Їлмаз. На 81 хвилині 35-річний форвард Лілля неймовірним ударом зі штрафного оформив хет-трик, зафіксувавши переможний для своє команди результат – 4:2.