Результати матчів відбору на ЧС-2022. Іспанія соромиться з Грецією, суперники України по Євро не перемагають

Багато голів і нічийних рахунків.

Збірна Німеччини в Дуйсбурзі влаштувала Ісландії футбольний бліцкриґ. Підопічні Льова вже до 7 хвилини мали комфортну перевагу в два м’ячі. Вікдрив рахунок на 3 хвилині Горецка, який в один дотик після скидки від Гнабрі поцілив у кут воріт Халлдорссона – 1:0.

Ще за три хвилини вітання від партнерів приймав Гаверц. Кімміх (закидання на Гнабрі у першому голі господарів теж організував цей футболіст) віддав класний розрізний пас на Сане, а той відкотив зручно під ліву ногу півзахиснику Челсі – захисники ісландців, які кинулися під удар, заблокувати політ м’яча не зуміли – 2:0.

Кімміх міг і своє прізвище вписати на табло, але за декілька хвилин до перерви його удар з-за меж штрафного майданчика гостей Халлдорссон потягнув.

Після перерви Гюндоган дальнім ударом довів рахунок до розгромного. Гравець Ман Сіті пробив з-за меж штрафного майданчика, а голкіпер Ісландії не встиг побачити політ м’яча через Гаверца (футболіст господарів був в офсайді, але у відборі на ЧС-2022 система ВАР не працює) – 3:0.

Златан Ібрагімович повернувся у збірну Швеції і допоміг! Нападник Мілана у поєдинку з Грузією відзначився переможним асистом на Клаессона – 1:0!

Іспанія вдома вирішила заморити грою без м’яча греків. За перший тайм підопічні Луїса Енріке лише раз пробили у площину воріт Влаходімоса, коли Мората після передачі Коке відкривав рахунок у зустрічі – 1:0. Проте найцікавішим у цьому одностронньому (гості майже не контролювали м’яч) протистоянні було те, що у капітана Фурії Рохи Серхіо Рамоса передач за тайм було більше, ніж у всієї збірної Греції (100 проти 84).

Капітана в перерві замінили, і це зіграло з іспанцями злий жарт. Іньїго Мартінес, який змінив Рамоса, у власному штрафному майданчику небезпечно зіграв проти Масураса, за що арбітр призначив пенальті. Бакасетас впевнено одиндцятиметровий реалізував, пробивши потужно по центру – 1:1.