Результати матчів відбору на ЧС-2022. Суперник України по Євро долає Німеччину, а Вірменія розриває всіх

Є з чого здивуватися

У групі J вималювався неочікуваний лідер. Вірмени продовжують дивувати футбольний світ своїми успіхами. Підопічні Хоакіна Капарроса після перемог над Ліхтенштейном та Ісландією вдома приймали Румунію.

Все найцікавіше у цьому протистоянні відбулося у другому таймі (хоч моменти були і в першій половині). В Єревані господарі забили на 56 хвилині зусиллями Сперцяна – 1:0.

Забили і не відійшли в оборону, а навпаки продовжили атакувати ворота Флоріна Ніце, який декілька разів дуже класно рятував свою команду. Гостріше атакували господарі, а забивали гості! Зв’язка Банку і Чікелдеу двічі зіграла на користь румунів на 62 і 72 хвилинах – 1:2.

Проте втримати необхідний результат гостям не вдалося. На 77 хвилині свою команду підвів Пушкаш, який отримав червону картку за небезпечну гру (нападник Редінга пішов прямою ногою в голову супернику). У меншості Румунія недотерпіла: на 87 хвилині Ароян рахунок зрівняв, а за дві хвилини Барсегян реалізував пенальті, який у свої ворота “привіз” Крету – 3:2!

Найбільшу сенсацію ігрового дня створив майбутній суперник збірної України на Євро – Північна Македонія. Пандев і Ко у гостях шокували Німеччину! Перед свистком на перерву лідер македонців забив, з близької відстані розстрілявши Тер Стегена – 0:1.

Гюндоган після призначеного російським арбітром пенальті рахунок зрівняв. Але тішитися підопічні Льова цього вечора не змогли, адже на 85 хвилині Еліф Ельмас своїм ударом поставив крапку у безпрограшній серії збірної Німеччини у відборах на ЧС, яка нараховувала 35 матчів – 1:2.