Домашня сторінка Актуально Результати матчів Євро-2020: Непереможна Італія йде на зустріч Україні, а Швейцарія чекатиме до останнього

1 min read
0
9,978

Групова стадія Євро вийшла на фінішну пряму

Італія – Вельс

Італія вийшла на заключний матч групового етапу Євро-2020 з Вельсом вже у статусі учасника плей-оф стадії. Через це Роберто Манчіні мав змогу випустити гравців, які на цих змаганнях ще або не грали, або виходили зовсім на трохи.

Серед дебютантів турніру був і зірковий півзахисник Марко Верратті. Саме лідер збірної Італії став автором результативної передачі на 39 хвилині першого тайму. Верраті подав зі штрафного на ближню стійку точно на Маттео Пессіну, який в один дотик переправив м’яч у дальній кут воріт Денні Ворда – 1:0.

За всю першу половину Вельс потурбував голкіпера господарів Джанлуїджі Доннарумму лише одного разу. Проте удар Джо Родона головою не ніс в собі ніякої загрози.

Збірна Італії розпочала другу половину із небезпечного штрафного. Федеріко Бернардескі метрів із 25-ти пробив у стійку воріт Ворда. Вельс відповів нагодою Аарона Ремзі, який скористався помилкою Франческо Ачербі, вийшов віч-на-віч із Доннаруммою, але віддав навдалу передачу на партнера.

На 55 хвилині ситуація для гостей катастрофічно погіршилася. Ітан Мур небезпечно зіграв проти Бернардескі в центрі поля і арбітр зустрічі Овідіу Хацеган показав гравцю валлійців червону картку – вилучення!

На 76 хвилині Гарет Бейл пробачив збірну Італії. Капітан збірної Вельсу опинився сам перед воротами Доннарумми, але вирішив не приймати м’яч, а пробити одразу злету після скидання Родона – вище воріт!

Photo by Alberto Lingria – Pool/Getty Images

Італія довела матч до заслуженої перемоги. Команда Манчіні в 1/8 фіналу може зустрітися зі збірною України.

Швейцарія – Туреччина

У паралельній зустрічі Швейцарія намагалася за рахунок перемоги над Туреччиною вийти в плей-оф Євро-2020. Підопічні Петковича відкрили рахунок вже на 6 хвилині, коли Сеферович після хитрого маневру пробив з-за меж штрафного майданчика турків точно у дальній кут воріт Чакира – 1:0.

Туреччина грала на рівні зі швейцарцями, але в першій половині забивали лише останні. На 26 хвилині Шачірі прекрасним ударом з правої (гравець Ліверпуля – шульга!) поцілив у дев’ятку воріт номінальних гостей і зробив рахунок 2:0 на користь збірної Швейцарії.

До перерви туркам пробити неймовірного (на рахунку голкіпера менхенгладбаської Боруссії було аж 4 сейви) Зоммера не вдалося.

Другий тайм в Баку не обійшовся без красенів-голів. На 61 хвилині Чакир врятував свою команду після удару Сеферовича, а за хвилину турки нарешті результативно відповіли! Кахведжі ударом з-за меж штрафного майданчика господарів поцілив у дальню дев’ятку воріт Зоммера – 2:1!

Швейцарці відповіли майже миттєво. На 68 хвилині Шачірі після передачі Цубера точним ударом поміж рук Чакиру зробив рахунок 3:1 на користь своєї команди.

Швейцарці набирають 4 очки, але це ще не гарантує місця в плей-оф. Різниця м’ячів – мінус один.