Результативна Десна, сенсація Миная і фартовий Маріуполь. Результати Кубка України

Три матчі 1/8 фіналу Кубка України розпочалися о 14:00. Маріуполь зустрічався з Олімпіком, Миколаєву протистояла Десна, а Минай грав зі Львовом.

Перші тайми у Маріуполі та Минаї були безгольовими. А от у Миколаєві футбол був набагато веселіший. Господарі поля шокували фаворита цього протистояння вже на 17-й хвилині. Голом відзначився Сондей. Але Десна не тільки відігралася дуже швидко, а й зуміла вийти вперед. Картушов забив на 20-й хвилині, а Філіппов — на 32-й. Щоправда, гол Олександра був з офсайду.

Другі тайми у матчах були цікавішими. У Миколаєві знову була хороша результативність. Войцеховський зрівняв рахунок у двобої на 60-й хвилині, але Філіппов вже за 4 хвилині вивів Десну вперед. Гол гравця Десни вийшов дуже курйозним через помилку голкіпера Миколаєва. Вже у додатковий час Картушов встановив остаточний рахунок матчу 2:4. Із заключним голом через дві жовті картки залишив поле миколаєвець Кравченко.

Минай у другому таймі впевнено переграв Львів з рахунком 2:0. Забивали Гегедош і Допілка. Та варто додати, що підопічним Василя Кобіна дуже допоміг гравець Львова Зубков, який ще на початку другого тайму отримав пряму червону картку.

З перемогою нас🏆 🔥Досить запeклою була сьогоднішня гра та сильний склад команди супeрника нe дав нам змоги розслаблятися. ✊🏼Маючи такий стимул ми й виграли у такому запeклому двобої. 😉Дякуємо за вашу eнeргeтику, яка додала нам наснаги піднятись на сходинку вищe в турнірній таблиці.

A post shared by FC Minaj (@minaj_footballclub) on Oct 30, 2019 at 6:55am PDT

У матчі Маріуполь — Олімпік все йшло до додаткового часу, але на 95-й хвилині азовці отримали право пробити пенальті. З одинадцятиметрової позначки забив Чурко і вивів Маріуполь до 1/4 фіналу Кубка України.

⚓⚽Браво, Команда! Третья победа кряду👍👍👍🎇🎇🎇👏👏👏⚽⚽⚽#ФКМариуполь #favbetлига #мариупольфутбол #мариуполь #MariupolFC #МойгородМоякоманда #mycitymyteam

Опубліковано FC Mariupol Середа, 30 жовтня 2019 р.

Нагадаємо, в 1/8 фіналу Кубка України зустрінуться Динамо та Шахтар. Пряму трансляцію матчу дивіться о 19:30 на youtube Footballhub.