Рік після великої перемоги. Скільки тепер коштують українські Чемпіони Світу?

Рівно рік тому збірна України U-20 перемогла на молодіжному Чемпіонаті Світу. Після цього тріумфу трансферна вартість цих молодих українських футболістів значно зросла.

Але ж за рік сталося багато змін, хтось із гравців зміг себе проявити, а хтось ні. Відповідно змінилася і трансферна вартість. Популярний статистичний портал Transfermarkt оновив цінники на футболістах:

Воротар

Андрій Лунін – після молодіжного Чемпіонату Світу вартість голкіпера становила 7,5 млн. євро. Однак, після дещо невдалого року ціна на нього знизилася майже втричі і тепер становить 2,7 млн євро.

Оборонці

Натомість, трансферна вартість захисника Динамо Дениса Попова зросла. Якщо ще рік тому він коштував 800 тисяч євро, то вже сьогодні цей показник становить 1,3 млн євро.

Ще дорожчим став Валерій Бондар 1,6 млн євро. Рік тому його трансферна вартість становила 700 тисяч євро.

Ще один захисник Данило Бескоровайний тепер коштує 350 тисяч євро (після Чемпіонату Світу було 250 тисяч євровалюти).

Лівий захисник молодіжної команди Шахтаря та збірної України Віктор Корнієнко подешевшав на 50 тисяч євро (попередня ціна — 400 тисяч євро).

Середня лінія

Півзахисник Десни Юхим Конопля теж дещо піднявся в ціні: з 600 тисяч євро до 725 тисяч.

Трансферна вартість Сергія Булеци зросла на 25 тисяч євро і тепер становить 625 тисяч євро.

Опорний півзахисник Максим Чех (нині на правах оренди виступає за Маріуполь) подорожчав на 300 тисяч євро і тепер коштує 350 тисяч євро.

Ціна на півзахисника Карпат Олексія Хахльова, який зіграв лише 94 хвилини у сезоні, не змінилася у порівнянні з попереднім роком – 50 тисяч євро.

Істотне падіння ціни відчули такі футболісти:

Півзахисник Кирило Дришлюк нині оцінюється у 300 тисяч євро. А після виступу на Чемпіонаті Світу він коштував 500 тисяч євро.

Майже на половину подешевшав також Олексій Кащук: тепер його трансферна вартість становить 350 тисяч євро (до цього було 600 тисяч євро)

Трансферна вартість Миколи Мусолітіна, який виступає за латвійську Валмієру, також знизилася: з 600 тисяч до 350 тисяч євро.

А ось молодий талант Динамо Георгій Цитаїшвілі подешевшав на 100 тисяч євро і тепер коштує 900 тисяч євро.

Нападники

Трансферна вартість Владислава Супряги, який нині на правах оренди виступає за Дніпро-1, тепер становить 2,7 млн євро. Слід відзначити, що він ще у грудні 2018-го року коштував 4,5 мільйона євро, але після Чемпіонату Світу ціна впала до 3 мільйонів євро.

Нападник Шахтаря Данило Сікан один із небагатьох, хто значно піднявся у ціні. Якщо ще рік тому після перемоги на Чемпіонаті Світу за нього давали 1 млн євро, то тепер його трансферна вартість становить 1,8 млн євро.

Читайте також: Життя чемпіонів. Що сталося з тріумфальною Україною за рік? та Супряга топовіший за Голанда© Цитаїшвілі про Чемпіонат та чемпіонів Світу

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також