Цього вікенду в Німеччині відбувся останній тур цього календарного року. Дортмундська Боруссія вдома приймала Хоффенхайм. Шершні в драматичному протистоянні вирвали перемогу. Команда Андрія Ярмоленка поступалась по ходу матчу 0:1. Та вдругому таймі Боруссія кардинально змінила ситуацію. Спершу Обамеянг в середині тайму ударом із позначки зрівняв рахунок. А за два хвилини до закінчення основного часу гри Пулішич забив переможний для дортмундців гол.

Андрій Ярмоленко теж взяв участь у цьому матчі. Та, на жаль, наш #Legioneros результативними діями не запам’ятався і на 73-й хвилині був замінений. Замість українця на поле вийшов Дауд. За підсумком матчу проти Хоффенхайма Ярмоленко разом із Геррейро отримав найнижчу оцінку – 6,4.

По завершенню матчу Боруссія організувала святкове завершення футбольного року для власних вболівальників. Гравці разом із фанами і різдвяним хором виконали відому футбольну композицію “You’ll never walk alone”, яка лунає на Сігнал Ідуна Парк перед кожним матчем.

Знову опади в Лондоні. Ворскла програє, але забиває

Полтавці розпочинали груповий етап Ліги Європи гостьовим матчем проти головного фаворита с…