Манчестер Сіті 2 : 1 Наполі
Марібор 0 : 7 Ліверпуль
Спартак Москва 5 : 1 Севілья

Фото з матчу.

93′. Вольова перемога Шахтаря 2-1. Гірники посідають 2 місце в групі F.

93′. Сейв П’ятова! Дуже напружені останні хвилини.

90′. Голландці просили пенальті, але рефері на боці Шахтаря.

75′. Друга жовта для Ракицького і Шахтар дограватиме матч 10-ом.

54′. ГООЛ! Дубль Бернарда і рахунок в матчі 2-1.

49′. Перший гірчичник в матчі у активі у Ракицького.

41′. Після подачі зі штрафного, гравець Феєнорда хотів заробити пенальті, однак арбітр не повірив.

32′. Гол гірників, однак офсайд. Шахтар продовжує знаходити свою гру.

24′. ГООЛ! Бернард реалізовує вихід 1 на 1!

7′. Пропускаємо швидкий гол. Забив – Бергхюйс.

1′. Небезпечний момент у воріт Шахтаря вже у дебюті матчу! Дуже агресивно починають голландці!

0′. Матч розпочався!

Текстова трансляція з основними моментами матчу Феєнорд-Шахтар. Вболіваймо за наших.

Стартовий склад гірників!

Груповий етап Ліги Чемпіонів сягнув свого екватору. А отже боротьба за перші сходинки в усіх квартетах лише загострюється. Дехто з команд відзначився вдалим стартом і найближчим часом може забронювати за собою путівку у плей-оф Ліги Чемпіонів, а дехто провалив перші тури і налаштований повернути втрачене. В першому ігровому дні цього туру Шахтар гостюватиме у не надто дружелюбного Фейєноорду. Паралельно у цій же групі зійдуться Манчестер Сіті та Наполі. Не менш інтригуючою буде дуель Реала із Тоттенгемом на Сантьяго Бернабео.

Переламати тенденцію

Гірники жодного разу не перемагали представників з країни тюльпанів. 4 рази Шахтар зустрічався із нідерландськими клубами і всі матчі програвав. Щоправда це було ще в рамках Кубку УЄФА. Спершу донеччани в сезоні 99/00 програли двічі Роді (0:2, 1:3), а через п’ять років аналогічний результат чекав у протистоянні із АЗ (1:3, 1:2). Та варто зауважити, що цього разу Шахтар є очевидним фаворитом зустрічі.

Фейєноорд попри статус чинного чемпіона Голландії програв два стартові матчі в групі із загальною різницею м’ячів 1:7. У внутрішній першості підопічні Ван Бронкхорста займають третю сходинку і вже п’ятьма пунктами поступаються лідеру. Після восьми зіграних турів в активі Фейєноорда вже дві поразки. Одна від принципового ворога ПСВ, а інша від Бреди, яка веде боротьбу у підвалинах турнірної таблиці.

Окрім цього на невдалу форму суперника вказує і той факт, що голландці вперше за десять років провели два поспіль сухі домашні матчі в Ередивізії. Ще один фактор на користь Шахтаря – форма головного бомбардира Йоргенсена, який тільки повернувся до тренувань після травми. Натомість у лазареті залишаються Боттегін, Ван дер Хейден і Тапіа. Проблеми із травмами є і у Шахтаря. Гірникам на Де Кейпі не допоможуть Кривцов, Малишев і Дентіньо + відсторонився від офіційних матчів Срна.

Не зважаючи, на певні кадрові проблеми Шахтар очок в чемпіонаті не втрачає, але не притаманно для себе багато пропускає. Після 12-ти турів гірники вже у графі “пропущені” мають 10 голів. За аналогічний відрізок чемпіонату минулого сезону Шахтар пропустив майже вдвічі менше – 6 м’ячів. В останньому турі донеччани здобули вольову перемогу над Ворсклою 3:2.

Шахтар-Ворскла 1:0. Гол Марлоса

Після стартових 45 хвилин – 2:1 за гірниками.FC SHAKHTAR першим порушив мовчанку у матчі з ВорсклаЧия техніка вас вразила найбільше? Алана Патріка, Марлоса чи тріо захисників гостей👏?Більше читай на сайті https://footballhub.com.ua/p-yatnytsya-trynadtsyate-shahtar-vorskla/

Опубліковано FootballHub 13 жовтня 2017 р.

Шахтар-Ворскла 2:0. Гол Феррейри

Коли захисна ланка пішла погуляти😲Так Ворскла пропускала другий м'яч у свої ворота.Неприховані емоції шокованих полтавців👇

Цікаво, що підопічні Фонсеки мали перевагу у два м’ячі, але дозволили полтавчанам відігратись і лише в останній десятихвилинці Факундо Феррейра забив переможний гол.

Шахтар-Ворскла 3:2. Другий гол Феррейри

FC SHAKHTAR дотиснув Ворскла у "чемпіонських раундах"🥊 3:2Тріо Марлос➡Бланко Лещук➡Феррейра на 82-гій хвилині вирвало перемогу для гірників💪А які емоції подарував цей поєдинок вам?

Шахтар після поразки на Етіхаді від Манчестер Сіті опинився на третій сходинці в групі і тепер зобов’язаний набирати максимум очок у спайці з нідерландцями, аби продовжити боротьбу за вихід із групи. Ситуація для Фейєноорда значно критичніша. Сьогоднішній матч – як останній бій для чемпіонів Голландії, адже лише перемога дозволить їм залишити шанси на весняну кваліфікацію.

Саррі на порозі депресії

Таких почуттів, як при перегляді матчів за участі Манчестер Сіті при підготовці до матчу з ним, я давно не відчував. Навіть в минулому сезоні напередодні зустрічей з Реалом. Я завжди знав, що моя команда здатна створити проблеми будь-якому супернику. Але зараз, коли спостерігаю за Сіті, то бачу неймовірну команду, і це не просто відчуття. Все це підкріплюється статистикою.

Я дивився матчі Сіті, але не хотів робити цього занадто часто, щоб не впасти в депресію. Думаю, команда Гвардіоли є на голову сильнішою за інших в Європі.

Такий посил на передматчевій прес-конференції адресував пресі наставник Наполі. Грізність синього Манчестера справді яскраво підкреслює статистика. Сіті не знає поразок вже у 17-ти матчах в усіх турнірах, 6 із 8 останніх матчів горожани закінчували без пропущених м’ячів. А останній матч АПЛ за участю команди Гвардіоли закінчився знищенням Сток Сіті 7:2.

Ще декілька втішних новин для вболівальників Манчестера – швидке відновлення Агуеро після ДТП у Амстердамі, та повернення кришталевого Компані. Бельгієць останні два сезони є ледь не постійним представником лазарету. В списку травмованих залишається лівий захисник Менді. В складі Наполі теж є кадрові втрати. Вже звично у цьому списку Мілік, який все ніяк не може залікувати дошкульну травму.

Та чи не блефом виглядають слова Саррі сказані на прес-конференції? Неаполітанці не менш вражаюче витсупають у внутрішній першості. Наполі вже 20 матчів Серії А провело без поразок. Команда на шляху до встановлення нового переможного рекорду. Зараз неаполітанці вже мають на своєму рахунку 13 поспіль тріумфальних матчів в чемпіонаті. Рекорд належить Інтеру (2006/2007), який здобув 17 перемог.

В лігочемпіонівському квартеті вигідніші позиції у підопічних Гвардіоли. Манчестер Сіті має максимум очок і перемога в сьогоднішньому матчі дозволить із суттєвих запасом підходити до другого кола групового етапу. У Наполі вже є одна поразка в пасиві і відпускати головного конкурента італійці собі дозволити не можуть.

Лондонці в іншій галактиці

Справжнім футбольним хрещенням назвав майбутній матч проти Реалу наставник Тоттенгема Маурісіо Почеттіно. Хоч за статусом і рангом вершкові значно переважають суперника, але цей матч – зустріч лідерів групи. Після двох турів в обох команд по 6 очок. За великим рахунком особиста дуель і визначить колектив, який посяде першу сходинку в  цій групі.

Дисонанс виклиткають виступи Реала в Прімері і Лізі Чемпіонів. Адже в чемпіонаті все дуже натужно і зі скрипом йде у галактикос. Останній тур тому підтвердження. Мадридці лише на заключних хвилинах зуміли дотиснути Хетафе та вирвати 3 очки. Незвичне для себе третє місце зараз займає Реал в Ла Лізі і вже програє 5 очок Барселоні. Протилежна ситуація в Лізі Чемпіонів. Тут чинні володарі кубка набрали максимум залікових балів і роздіялють першу сходинку із Тоттенгемом.

Лондонці тримають планку. Команда Почеттіно зі старту чемпіонату потрохи розкачувалась, іноді втрачала очки, але швидко вирівняла ситуацію і притаїлась позаду манчестерських титанів. 6 матчів у АПЛ шпори не програють. З них мають 4 перемоги та 2 нічиї. В хорошій бомбардирській формі перебуває головний лідер команди Гарі Кейн. На рахунку десятки Тоттенгема 15 голів в останніх 11 матчах.

Цікава забивна статистика супроводжує цей матч. Шпори в останніх трьох іграх Ліги Чемпіонів забиває мінімум три м’ячі. Такий же показник у Реала, однак серія у вершкових довша. Вони незмінно тричі вражають ворота суперника в останніх 15-ти матчах. Головною втратою для Почеттіно стане дискваліфікація Аллі. Це дещо вдарить по атакувальному потенціалу лондонців. Щодо новин із лазарету, то тут теж все результативно: 4:2 на користь Реала. Не гратимуть Бейл, Вальєхо, Ковачич, Карвахаль – Ваньяма, Ламела.

Завантажити більше в Тема дня

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Жеребкування 1/8 Ліги Чемпіонів

Усі пари 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. The round of 16 #UCLdraw has been made 😍 Backing your …