Фото з матчу.

Шахтар сьогодні провів дуже якісний матч та цілком заслужено проходить до клубу найкращих 16 країн Європи!

90+4′. ВСЕ!!!КІНЕЦЬ МАТЧУ! Шахтар обігрує Манчестер Сіті та виходить у 1/8 Ліги Чемпіонів!

90+2′. Агуеро реалізує пенальті, який заробив Габріель Жесус. Рахунок 2:1.

89′. Заміна у Шахтаря. Хочолава замість Феррейри. Фонсека цементує оборону гірників.

83′. Розкішний підкат Бутка на відстані 10 метрів до воріт рятує Шахтар від вбивчого удару Агуеро.

76′. Ракицький пробивав зі штрафного, але для Едерсона це було занадто просто.

70′. Агуеро змінює Фернандіньйо. Манчестер зробить усе можливе щоб відігратись.

63′. Один з героїв матчу – Ісмаїлі покидає поле через травму. Азаведо змінює автора 2 голу.

56′. П’ятов все частіше вступає в гру, але поки що надійно та безпомилково.

46′. Городяни відразу побігли в атаку і Сане завдав першого удару у 2 таймі.

45′. Дуже спекотний кінець матчу. Забити могли обидві команди, але на щастя Шахтар вистояв і пішов на перерву з комфортною перевагою 2:0.

32′. ГОООЛ! 2:0 на користь Шахтаря!! Ісмаїлі скористався помилкою Едерсона та забив вже у порожні ворота!

26′. ГОООЛ! Неймовірний удар Бернарда у дальню дев’ятку!!

22′. Жовта картка. Даніло напрацював на перше попередження в матчі.

7′. Небезпечно! Момент у Шахтаря, сумбур у карному майданчику горожан ледь не призвів до голу Феррейри.

3′. Шахтар завдає першого удару. Феррейра перехопив м’яча на половині Сіті, а Тайсон завдав удару вище воріт.

Текстову трансляцію з усіма небезпечними моментами у грі ви зможете прочитати тут.

11 рапір для Зорро або стартовий склад Шахтаря на надважливий матч проти Манчестер Сіті.

Заключні матчі групового етапу розпочинаються і для іншої половини команд. В гру вступає і наш лігочемпіонівський представник – Шахтар. Гірники у Харкові прийматимуть Манчестер Сіті, який достроково вирішив свої турнірні завдання. З-поміж інших матчів дня відзначимо також поєдинок між Реалом та Боруссією.

Влаштує навіть нічия

Під таким гаслом Шахтар готується вже до другого поспіль матчу у Лізі Чемпіонів. Нічия ще у минулому матчі проти Наполі могла б дозволити без турнірного тиску виходити на гру із Манчестер Сіті. Але розгром у Неаполі поставив гірників у вкрай складне становище. Тепер необхідно, як мінімум, не програти одній із найпотужніших команд світу на даний момент.

Традиційно побоюватись варто за оборонні редути донеччан. Лише 6 сухих матчів в чемпіонаті України провели підопічні Фонсеки цього сезону і як підсумок – захист Шахтаря лише третій за надійністю в УПЛ. Часто говорять, що гірники недоналаштовуються на внутрішні змагання і повністю викладаються у єврокубках. Але варто зауважити, що після 5 турів групового етапу донеччани більше пропустили, ніж забили.

Шахтар останні матчі проводить переконливо і неодмінно здобуває перемоги. Двічі за минулий тиждень гірники впорались із Вересом, загальний рахунок цього протистояння – 6:0. Додає оптимізму той факт, що до матчу із Сіті встигли відновитись Бутко і Тайсон. Більше того, вони навіть провели тренування напередодні. За українську команду може зіграти також і кліматичний фактор. Сніг заполонив більшу частину України, тому можна сподіватись, що цей фактор стане дискомфортним для суперника.

А суперник перебуває в надзвичайно гарних кондиціях. Манчестер продовжує штампувати рекорди. Містяни мають рекордний на даному етапі чеспіонату відрив від найближчого суперника – 8 очок. Також команда Гвардіоли здобула 13 поспіль перемог на старті сезону, чим повторила аналогічне досягнення Престона, Сандерленда, Арсенала і Челсі. В останніх своїх матчах Сіті почав дещо менше забивати. 4 попередні перемоги були здобуті при 2 забитих голах + вже цього вікенду на містян чекатиме дербі із червоним Манчестером.

Попри важливий матч на вихідних, Гвардіола привіз до Харкова практично весь основний склад. Не прибули на гру тільки Давід Сілва і Кевін Де Брюйне. Команди постануть перед нами в бойових складах і, однозначно, поступатись ніхто не збирається. Чи вдасться Шахтарю здобути необхідний результат, дізнаємось ввечері.

Втрачено все, окрім честі

Боруссія провела чи не найгіршу єврокубкову кампанію в історії клубу. Лише 2 очки після 5 турів в активі команди Боса. Залишається тішитись хоча б тому факту, що шершні можуть принаймні до Ліги Європи потрапити. Зараз ситуація така, що Боруссія і АПОЕЛ мають рівну кількість залікових балів. Але у дортмундців значно краща різниця м’ячів, тому кіпріоти можуть лише завдяки більшій кількості очок обійти німців.

Боруссія все ще ніяк не може перемогти. В останньому турі Бундесліги Ярмоленко і компанія гостювали Байєра. Саме гол українця дозволив шершням уникнути поразки, матч завершився із рахунком 1:1. Перемога над Аугсбургом наприкінці вересня так і залишається останньою звитягою в чемпіонаті. Суперник Боруссії теж втратив очки, Реал не зміг перемогти Атлетик в його лігві. Про те як “гостинно” баски зустрічають столичних гостей годі й нагадувати.

Реал важко входив у сезон і підсумком такої тривалої розкачки є 8-очкове відставання від Барселони і 3 місце в Примері. Більше того, вершкові вперше за багато років ризикують не посісти першу сходинку в групі Ліги Чемпіонів. Зараз лідерство за Тоттенгемом, який має на 3 очки більше, ніж Реал. Можна сказати, що між собою гратимуть дві кризові команди.

Матч в якому турнірна ситуація відходить на другий план, оскільки на 80% вже все вирішено. Лише неймовірний збіг обставин дозволить підопічним Зідана випередити шпор, а Боруссія однією ногою у Лізі Європи. Та обидва клуби хочуть закінчити смугу невдач, а це чимала мотивація.

Завантажити більше в Тема дня

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Жеребкування 1/8 Ліги Чемпіонів

Усі пари 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. The round of 16 #UCLdraw has been made 😍 Backing your …