Рома – Ліверпуль. Це вам не Барселона

Відкритий футбол продовжує радувати око шанувальників Ліги Чемпіонів.

Команди без розкачки почали зустріч і голи не змусили себе довго чекати. Правда сказати, що забиті м’ячі прийшли після комбінаційних дій – не можна. Помилки подарували обидва забиті голи. Спочатку Наїнгголан обрізавсяв центрі поля, віддавши передачу на Фірміно і той підключив у атаці 3 в 2 Мане, який не змарнував свою першу нагоду у матчі (в першому матчі Мане спочатку нереалізував декілька забійних моментів). Відповідь прийшла дуже швидко і так само гол був схожий на випадковість. Ель Шаараві після подачі партнера скинув ігровий снаряд у воротарський майданчик з якого його вибивав самотній Ловрен. Хорват вибив сильно, але влучив у голову партнера і м’яч полетів у сітку воріт Каріуса. Партнером-невдахою був Мілнер. 1:1 (3:6) на п’ятнадцятій хвилині матчу.

В середині тайму Ліверпуль створив небезпечний момент своїми зусиллями, але Алісон врятував, перевівши м’яч на кутовий. Після цього стандарту гол все таки прийшов. Захисники Роми не змогли винести круглого пілся подачі кутового і Джеко необережно вибив м’яч до своїх воріт, де був Вейналдум, який головою переграв голкіпера Роми. Апеляції гравців Роми щодо офсайду були безпідставними, 1:2.

фото Getty Images

Могла римляни ще до перерви зрівняти рахунок, але удар Ель Шаараві поцілував стійку. На тому і пішли відпочивати.

Після перерви гладіаторам вдалося швидко зрівняти рахунок. На 51 хвилині Ель Шаараві пробив в дальній кут воріт Каріуса, голкіпер постріл італійця потягнув, але першим на добиванні був Едін Джеко, який свій шанс не змарнував, 2:2.

Контроверсійний епізод стався на 61 хвилині зустрічі, коли Александр Арнольд рукою заблокував удар Ель Шаараві. М’яч явно змінив траекторію і не залетів в ворота, питання до арбітрів, які прогавили двістівідсотковий пенальті.

Після того, як рахунок вирівнявся почалося марнотратство. Суперники по черзі втрачали шанси забити гол(найбільше відзначився Джеко, який змарнував дві супернагоди).

Рома заслужила своїм бажанням і самовіддданістю вирвати перемогу і їй це вдалося. Винуватець першогопропущеного голу римлян Раджа Наїнгголан показав свій талант  і дальнім ударом від стійки увігнав м’яч у сітку воріт Каріуса.

Дивоарбтіраж подарував Ромі іще один гол. Скоміна призначив пенальті за руку Клавана (яка і близько не схожа на руку Арнольда, тому і дивно) і той же Наїнгголан впевнено виконав вирок – 4:2. Майже одразу пролунав фінальний свисток…

Рома виграла битву, але програла війну. У Київ їде Ліверпуль, який буде намагатися здолати опір діючих чемпіонів турніру.