Рома перед Шахтарем тричі забила Торіно

Шахтар і Рома у хорошому настрої підходять до матчу в Лізі чемпіонів. Команди навіть перемогли з однаковим рахунком своїх суперників у внутрішніх чемпіонатах. Гірники обіграли Ворсклу в УПЛ – 3:0. Дубль на рахунку Факундо Феррейри. Ще один гол провів Марлос з пенальті.

Getty Images

Рома вдома приймала Торіно. Перший тайм господарі не вражали: жодного удару по воротах суперника. А після перерви вовки агресивніше заграли в атаці. Результат – 3:0 на табло.

На 56-й хвилині Костас Маноллас забив головою. На 73-й хвилині Даніеле де Россі відзначився після розіграшу штрафного. А вже у доданий час Лоренцо Пеллегріні завершив контратаку Роми.

Перемога дозволила Ромі залишитися на третьому місці з 56 очками після 28 турів.

Після матчу головний тренер Роми Еусебіо Ді Франческо згадав про Шахтар.

Перший тайм ми провели не найкращим чином. Після перерви я перевів Наінгголана ближче до атаки і змінив схему на 4-2-3-1. Ми стали знаходити більше вільних зон.

Нам дуже важливо зберігати баланс. Його не було сьогодні у першому таймі. А він нам дуже знадобиться у матчі з Шахтарем. Це швидше бразильська, ніж українська команда. Можу запевнити, що ми здатні створити їм проблеми, – заявив Ді Франческо.

Перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у Харкові Шахтар виграв 2:1. Матч-відповідь на Стадіо Олімпіко в Римі стартує вже найближчого вівторка 13 березня о 21:45.