Динамо та Шахтар дізнались своїх суперників у єврокубках. Гірникам доведеться протистояти Ромі, а динамівці поміряються силами із АЕКом. Представники обох наших опонентів поспілкувались із пресою стосовно результатів жеребкування. Емоції у них різняться.

Франческо Тотті, екс-гравцеь Роми:

З огляду на команди, які нам могли дістатись, жереб пройшов добре. Не варто недооцінювати Шахтар, оскільки вони технічні та фізично сильні, а також добре виступають вдома. Гра буде відкритою, але чим далі, тим складніше.

Те, що в чемпіонаті України перерва може стати невеликою перевагою для нас. Але до лютого ще вдосталь часу і може багато що статись. Ми маємо три місяці, щоб підготуватись до цього матчу. Тепер усі сили кидаємо на чемпіонат, а вже в лютому повернемось до цього питання.

Маноло Хіменес, тренер АЕКа:

В українських команд високий рейтинг, і це не просто так. У них великі бюджети, є хороші гравці і грати з українцями в лютому буде складно, особливо на їх полі.

Безсумнівно, що взимку Динамо підсилить склад, так як їх покинув провідний футболіст – Домагой Віда. Вони готуватимуться до матчів з нашим клубом в Іспанії або Португалії, де більш м’який клімат. А ось нам доведеться важко в Києві взимку.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Юрій Вернидуб збирає старих знайомих

Чорно-білі офіційно оголосили про підписання Пилипа Будківського.  …