Рома знущається з Шахтаря. Експеримент Йовічевича провалився – 0:5. ВІДЕО

Ігор Йовічевич вирішив здивувати Жозе Моурінью схемою з трьома центральними захисниками (Матвієнко, Кривцов, Бондар) і двома латералями (Михайличенко та Конопля).

На жаль, задум тренера української команди з тріском провалився. Римляни просто знищили безпорадних гірників у першому таймі.

Перший гол стався на 18 хвилині. Лоренцо Пеллегріні, який після серії обіграшів з партнерами по команді вийшов віч-на-віч з Трубіним, пробив точно під поперечку воріт гостей – 1:0.

Забитий м'яч не заспокоїв римлян, які раз у раз турбували Трубіна. Український голкіпер врятував свою команду після ударів Дібали (з гри, а потім і зі штрафного), але не зміг завадити Манчіні на 40 хвилині зробити рахунок 2:0 на користь господарів. Італієць скористався обрізкою Мудрика і пасом від Абрахама:

До перерви довершив знущання автогол Коноплі. Матич на фланзі обікрав Матвієнка, увійшов у штрафний майданчик Шахтаря і прострілив точно на ногу Спінаццолі. Удар у гравця Роми не вдався, але м'яч влучив у Коноплю і залетів у ворота гостей – 3:0.

Після перерви Рома продовжила завдавати гостям біль.

На 59 хвилині Ель-Шаараві протягнув м'яч по флангу і вивів пасом віч-на-віч з Пятовим Дзаньйоло. Талант римського клубу досвідченого українського голкіпера переграв – 4:0.

Підсумував розгром на 87 хвилині Бове. Ель-Шаараві з флангу увійшов у штрафний майданчик гостей і відпасував під удар 20-річному партнеру по півзахисту – 5:0!

Шахтар битий у Римі. Позитив – досвід для молодих гравців донецького клубу.