Домашня сторінка Актуально Роман Безус: неоднозначний герой матчу

Роман Безус: неоднозначний герой матчу

2 читачів онлайн
0
1,726

Роман Безус встигає всюди: і гольову передачу віддати, і вилучення отримати. Від зустрічі Гента і Сент-Трюйдена ми чекали на результативні дії у виконанні українських легіонерів, і не прогадали. Щоправда, не усі зіграли в цьому матчі. Яремчук і Безус потрапили до основних складів своїх команд, а от Ігор Пластун спостерігав за матчем із лави запасних.

Та чекати на результативну дію від когось із українців довелось аж 80 хвилин. Саме тоді Роман Безус запустив по флангу Камаду, який і забив переможний м’яч. Але до того команди встигли обмінятись голами. Де Сарт і Бронн забили по м’ячу і зумовили ситуацію, в якій асист Безуса став вирішальним у цій грі.

Та все закінчилось не так позитивно, як могло б. За 4 хвилини до кінця матчу український півзахисник Сент-Трюйдена зіткнувся в центральному колі із суперником і побачив перед собою жовту картку, яка стала другою для Безуса у цьому матчі.

Команда Романа виявилася сильнішою за клуб Яремчука і Пластуна. Однак, після вилучення назвати екс-гравця Дніпра одним із героїв матчу, навіть попри вирішальну гольову передачу, буде вкрай складно.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Ярмоленко повертається! Українець може зіграти з Ман Сіті

Андрій Ярмоленко відновився після травми і готовий зіграти у середу з Манчестер Сіті …