Роман Безус показав, як потрібно асистувати

Роман Безус результативно відзначив повернення на поле після травми. Українець асистом допоміг Сент-Трюйдену розгромити Ейпен. Безус став співавтором першого гола в матчі. Він скористався помилкою опонента в центрі поля і розрізною передачею вивів партнера на ударну позицію. Камада нагоду відкрити рахунок не втратив.

На одному забитому м’ячі гості не зупинились і ще наприкінці того таки першого тайму забили вдруге. Ще результативнішим став матч по перерві. Спочатку Сент-Трюйден відзначився втретє. Ейпен зміг один гол відіграти, але останнє слово було за командою Безуса. Щоправда, четвертий гол Сент-Трюйден забивав вже без українця, якого головний тренер команди замінив на 75-тій хвилині.

4:1 – переконлива перемога канарок, яка дозволяє їм зайняти проміжну п’яту сходинку у турнірній таблиці чемпіонату.