Роман Яремчук асистує, а Мар’ян Швед дебютує у Бельгії

Ігор Пластун та Роман Яремчук вийшли в основі Гента на матч 4 туру Ліги Жупіле з Мехеленом. А от новачок гостей Мар’ян Швед зі старту гри залишився на лавці для запасних.

До перерви господарі змогли дотиснути опонентів і виправдали реноме фаворита, забивши на 36 хвилині. Голкіпер виніс далеко у поле, після скидання головою м’яч опинився в ногах Романа Яремчука. Український форвард вискочив на оперативний простір на правому фланзі, обійшов по дузі захисника і з лицьової лінії віддав на Андерсона Ніангбо. Івуарійцеві залишалося тільки влучити у ворота з трьох метрів, з чим він успішно впорався – 1:0 після першого тайму.

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

По перерві на полі з’явився Мар’ян Швед. Хавбек, права на якого належать Селтику, вийшов на 66 хвилині замість ван Дамма. До цього моменту Швед востаннє грав в офіційних матчах 9 лютого у Кубку Шотландії. Тоді мав 6 хвилин слави, цього разу значно більше, але поки що безрезультатно. Мехелен так і не зміг вирівняти становище. А віцечемпіон минулого сезону нарешті виграв у чемпіонаті. З четвертої спроби і з новим тренером – попередні три матчі Гент мінімально програвав, хоч у перших двох забивав Пластун.

Неприємний факт для Гента з початком змагань – команда не забиває більше одного м’яча за гру.

Яремчука, Пластуна і Безуса, що вийшов на заміну під кінець звітного матчу, (а також Соболя з Брюгге та Харатіна з Ференцвароша) вже чекають у національній збірній, до якої вони приєднаються у понеділок, 31 серпня.

Читайте також: Поставив масну крапку! Петряк п’ятою добиває Будафок. ВІДЕО і Харатін приносить перемогу Ференцварошу. Команда Реброва тріумфує у складному матчі. ВІДЕО