Роман Яремчук допомагає Генту пробитись у півфінал

Роман Яремчук продовжує забивати, а Гент – перемагати. Цього разу українець відзначився у матчі 1/4 фіналу Кубка Бельгії. В суперниках нападника збірної України була команда іншого нашого співвітчизника – Романа Безуса. Шкода, що клуби наших гравців зійшлись вже у чвертьфіналі, а не на більш пізній стадії. Однак, сантименти вбік. В’язкий перший тайм минув у непоступливій боротьбі, але успішнішими у спробах атакувати виявились гості. Домпе ще до перерви вивів Гент вперед.

У другому таймі із голами було краще. Не минуло і 15 хвилин, як Роман Яремчук на дальній стійці замкнув подачу партнера і м’яч, ніби познущавшись над голкіпером, опинився у воротах. Миттєво виникла секундна пауза, гравці обернулись поглянути на реакцію арбітра, а той без жодних сумнівів вказав на центр поля.

Гент одразу за другим забив і третій м’яч. Домпе зробив дубль та остаточно нокаутував господарів. Чимось відповісти канарки змогли аж на 90+1 хвилині. Болі забив не більше, ніж м’яч престижу. Не зумів допомогти своїй команді Роман Безус, який провів на полі усі 90 хвилин і отримав жовту картку. 1:3 – Сент-Трюйден вилітає із Кубка Бельгії. А Яремчук та Пластун вже чекають на суперника в півфіналі.