Роман Яремчук забив і вивів Гент в ТОП-6

Нападник збірної України Роман Яремчук відзначився дублем в матчі із Сент-Трюйденом. Екс-нападник Динамо допоміг своїй команді здобути надважливу перемогу в контексті потрапляння до першої шістки.

Генту обов’язково потрібно було перемагати, аби потрапити у ТОП-6 і проводити другий етап сезону поміж найкращих клубів Бельгії. В суперниках була команда, яка теж мала аналогічні цілі. Але свої наміри гості окреслили дуже швидко. Гравці Гента запресингували суперника біля його штрафного майданчика. Під тиском захисник віддав необачну передачу на голкіпера, яку перехопив Роман Яремчук – 1:0.

В середині другого тайму Гент подвоїв свою перевагу. Автором забитого м’яча знову став Роман Яремчук. Гент провів зразкову швидку контратаку. Яремчуку залишалось просто замкнути дальню стійку, що нападник і зробив.

На останні хвилини матчу на поле проти своєї колишньої команди вийшов Роман Безус.

Гент довів гру до сухої перемоги 2:0 і закінчив перший етап сезону на п’ятому місці. Отож, вся боротьба для Яремчука, Пластуна, Безуса і компанії ще попереду. А зараз – матчі збірної України і приємно, що в такому позитивному настрої до головної команди приєднаються наші бельгійські легіонери.