Роман Яремчук знову забиває за Гент

Справжнім трилером виявився матч бельгійського чемпіонату за участі Гента та Остенде. Команда українця Романа Яремчука вдома поступалася гостям 0:2 до 76-тої хвилини, коли один м’яч відквитав голландець Рангело Янга.

Яремчуку випала нагода реалізувати пенальті аж на 93-тій хвилині, здавалося, бодай нічия врятована!

Утім, до фінального свистка господарі спромоглися пропустити втретє. Рикошет після удару з лінії штрафного майданчика залишив воротаря Гента не при справах. 2:3, Яремчук забиває в четвертому матчі поспіль, але його Гент програє.

Генк Руслана Малиновського мінімально переміг Ваасланд-Беверен 1:0 на виїзді. Сент-Трюйден Романа Безуса розписав нічию зі Спортингом із Шарлеруа теж вгостях, 0:0. А от Кортрейк Євгена Макаренка поступився у Брюгге 1:2.