Домашня сторінка Ексклюзив Роман Зозуля: Агента просили привезти такого, як Зозулю. Але не мене

Роман Зозуля: Агента просили привезти такого, як Зозулю. Але не мене

0 читачів онлайн
0
3,273

Роман Зозуля екслюзивно у ефірі програми Циганик LIVE розповів про своє життя в Іспанії, виклик до збірної України та шанси українських команд у Лізі Європи.

Про успіхи в іспанській мові

Потихеньку. Партнерів розумію. У нас приїжджають серби, чи інші балканці і можуть сказати наприклад: Я йду вулиця. Важко з дієсловами…

Про роль в команді

Я тут вже другий рік. Прийшло багато нових гравців, а я тут вже два роки. Звичайно можу і підказати, і накричати.

Про можливий трансфер

По Ла Лізі ходить багато слухів, але багато команд боїться мене придбати. Після тієї ситуації із Райо Вальєкано. Багато що вирішують фанати. Агенту моєму дзвонили у минулому році, просили привезти когось такого, як Зозуля, але не Зозуля. Гадаю, що у Ла Лізі в мене є шанс зіграти лише за Альбасете. Фанатати Альбасете повністю за мене. І фанати Бетиса теж були за мене. Але я не розумію, як одні фанати за мене, а інші – проти.

Я себе повністю комфортно відчуваю. Тут мене дуже люблять. Всі футболісти розуміють цю жерсть, яка відбувається.

У нас кожного тижня бувають командні обіди, сидимо обідаємо і вони ставлять такі запитання, на які я не можу відповісти. Наприклад, як так ваші футболісти їдуть до Росії грати, якщо у вас іде війна. Або як може футболіст їхати до Ростова і виставляти в інстаграмі фото із Ростова. Я не знаю, як людям відповісти на це.

Про збірну України

Там є головний тренер, який обирає футболістів. Не викликає – значить ще не заслужив. Можливо, я не підходжу під модель гри. Це питання краще задавати тренеру. Я завжди віддаю себе на полі.

Про шанси Динамо та Шахтаря у Лізі Європи

Стежу, звичайно. Хороші шанси і у гірників, і у динамівців. Шахтар добре виглядав навіть після вилучення Степаненка. Динамо теж молодці, але в Динамо інша ситуація – зміна покоління. Молодці – б’ються та стараються. Шанси дуже великі пройти далі. За прізвищами, той Олімпіакос, з яким я грав за Дніпро, був сильнішим.

Читайте також: Мораєс готується стати українцем.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Карпати руйнуються? Клуб масово залишають гравці

Футбольний клуб Карпати розірвав контракт одразу з п'ятьма гравцями …