Роман Зозуля забив, але Альбасете втратив перемогу

Альбасете продовжує боротьбу за чемпіонство у Сегунді. В 32-му турі команда Романа Зозулі приймала Тенеріфе. Гості вже в самому дебюті матчу вийшли вперед. Сусо на 7-й хвилині відкрив рахунок. Альбасете зміг відповісти швидко і зробив це Роман Зозуля. Українець забив у своєму стилі: відгукнувся на флангову подачу, відірвався від захисника та перекинув голкіпера.

На перерву команди пішли за рівного рахунку, а ось вже у другому таймі Альбасете зробив все задля перемоги. Команда Романа Зозулі мала відчутну ігрову перевагу над клубом, який веде боротьбу за виживання. Десь іронічно, що і Альбасете забив швидкий гол. Лише дві хвилини пройшло після перерви, як Бела вже вивів вперед господарів поля.

Здавалось, матч повністю під контролем у Альбасете. Та у компенсований час Тенеріфе відігрався. Мальбашич перед самим фінальним свистком зрівняв рахунок. 2:2 – прикра нічия для Альбасете, яка залишає команду Зозулі на третьому місці із відставанням у три очки від лідера.