Роналду відправив захисника Мілана за поле і вразив ефектною рабоною. ВІДЕО

Ювентус та Мілан розписали нульову нічию у півфінальному матчі-відповіді Кубка Італії. Головна зірка туринців Кріштіану Роналду не реалізував пенальті, але не лише цим запам’ятався португалець.

На 90 хвилині поєдинку Роналду прорвався правим флангом, класно обіграв Лаксальта (гравець Мілана постелився у підкаті, проїхавшись майже за межі поля; Роналду класно прибрав м’яч під себе) і виконав ефектну рабону. На жаль, передачу головою перервав захисник Мілана.

Ювентус майже увесь матч грав у більшості (на 17 хвилині вилучили Ребича), але поєдинок так і завершився нульовою нічиєю. Результат першого матчу (1:1) дозволив туринцям вийти до фіналу Кубка Італії. Там Ювентус зустрінеться із переможцем пари Наполі — Інтер.