У росіян не вийшло зруйнувати наші мрії. Український футбольний клуб продовжить існування. ОНОВЛЕННЯ

Амбітна команда столиці України продовжить своє існування.

Раніше, 27-го червня, головний тренер команди Другої ліги України ФК Лівий берег Анатолій Бузник в інтерв'ю UA-Футбол розповів про припинення існування професійного клубу з Києва:

На жаль, проведену нами титанічну роботу, як і всі наші мрії, бажання та помисли було зруйновано рашистами. Ці виродки порушили все наше життя, в тому числі і футбольне. І не тільки в Україні та Європі, а й у всьому світі. Ніхто навіть і подумати не міг, що щось подібне можливе у ХХI cтолітті! Та як виявилось, ідіотизм та шизофренія однієї людини можуть внести суттєві корективи у життя багатьох мільйонів людей. Зло виявилося набагато цинічнішим, підступнішим та жахливішим, ніж всі ми могли уявити. Від звірств рашистських виродків, які у масі своїй позбавлені належного виховання, інтелекту та культури, наш мирний народ отримав безліч трагедій. Війна наклала відбиток на долю величезної колькості наших співвітчизників, і чимало хто з них залишився без домівки та роботи.

Росіяни зруйнували наші мрії. Окупанти вбили український футбольний клубФото ФК Лівий берег

Та згодом Лівий Берег на своїй офіційній сторінці у Facebook спростував інформацію про припинення своєї діяльності. У клубі наголосили, що наразі лише тимчасово призупинили діяльність професіональної команди. Усе через те, щоільшість гравців та представників тренерського складу Лівого Берега ухвалили особисте рішення не повертатися до країни з підготовчих зборів у Туреччині, тому керівництво команди припинило з ними співпрацю.

Водночас, заявляється, що Лівий Берег готуватиметься для участі у змаганнях серед професіоналів у сезоні 2023/24.

Лівий Берег існуватимеСкріншот із Facebook

Читайте також: Друг тимощука. Переможець Ліги чемпіонів шокував любов'ю до росіян

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також