Турнірна розв’язка у групі В. Перед заключним ігровим днем головними претендентами на вихід до плей-оф Євро-2020 були Бельгія (6 очок), Росія (3 очки) і Фінляндія (3 очки).

Фінляндія – Бельгія

Головний тренер збірної Бельгії на заключну гру групового етапу випустив кількох футболістів, які до цього не мали значної ігрової практики: Доку, Троссард, Вермален, Шадлі. До перерви команди моментів практично не створювали. Єдина небезпека – прорив у штрафний майданчик Де Брюйне і заблокована прострільна передача.

Бельгія в другому таймі була наполегливішою і на 66-й хвилині забив Лукаку, але в момент передачі опинився в офсайді. Однак наступна спроба бельгійців виявилася вдалою. Після подачі з кутового Вермален пробив головою, м’яч від стійки влучив у воротаря фінів і залетів до воріт. Свій гол знайшов і Лукаку. Ромелу прийняв м’яч на лінії штрафного майданчика, розвернувся, пробив – 2:0.

Росія – Данія

В паралельному матчі Данія була зобов’язана перемагати. Данці показали цікавий футбол у перших двох турах, але не набрали жодного очка. У першому таймі гри з росіянами Данія зусиллями Хейберга і Дамсгарда сконструювала гол і з мінімальною перевагою повела в рахунку.

На початку другого тайму засумували російські захисники і Кудряшов вирішив віддати пас назад, подарувавши м’яч Поульсену – 0:2. За 20 хвилин до кінця матчу скоротив розрив у рахунку Дзюба. Форвард росіян реалізував пенальті. Цей гол тільки розізлив збірну Данії, яка ще двічі забила росіянам після ударів Крістенсена і Меле упродовж кількох хвилин: з 79-тої по 82-гу.

Тож, з групи В напряму до плей-оф виходять Бельгія (9 очок) і Данія (3 очки). Фінляндія стала третьою у квартеті із 3 балами. Але у фінів різниця м’ячів мінус 2. Це означає, що в загальній групі третіх команд Україна матиме перевагу над Фінляндією. У команди Шевченка різниця м’ячів мінус 1.

До уваги новому тренеру збірної. Неймовірний Кочергін приніс перемогу Зорі в битві з Інгульцем

Луганська Зоря після невдачі у стартовому матчі сезону з Олександрією завітала в гості до …