Домашня сторінка Актуально Російський тренер у Динамо? Циганик категорично відповідає на чутки

Російський тренер у Динамо? Циганик категорично відповідає на чутки

0 читачів онлайн
0
3,036

Ігор Циганик у розмові з Романом Бебехом розповів про зацікавленість киян у естренері Рубіна.

Ведучий Профутболу і програми #ЦиганикLive Ігор Циганик в ефірі на каналі Бомбардир спростував чутки про можливий прихід російського тренера в Динамо:

Коли у Динамо Блохіна почалася криза ще в 2013 році почали шукати тренера. Тоді помічником Блохіна був Ребров, який порадив Курбана Бердиєва. Не знаю, чи був Ребров ініціатором, але знаю, що його точно запитали і він порадив цього спеціаліста. Не даремно саме тоді біля Реброва з’явився Рауль Ріанчо, який до того працював з Бердиєвим.

Бердиєв приїхав, подивився, але потім почалася революція і перемовини були згорнуті. Зараз Бердиєв не буде тренувати київське Динамо. Все, крапка! Його кандидатура не розглядалася останнім часом. Ніхто його не розглядав. Це все порожні розмови. Немає серед кандидатур, які могли б найближчій перспективі очолити Динамо ім’я Курбана Бердиєва.

Я взагалі не хочу говорити: “може Бердиєв чи не може Бердиєв”. Це все відверта брехня. Бердиєв не буде тренувати київське Динамо!

У Динамо є тренер. Пів року він працює і вже чоловік 40 могли очолити київський клуб. Давайте ми всі заспокоємося і спокійно будемо розуміти, що у Динамо є тренер. Зараз немає підстав до того, що Михайличенко може піти.

В мене таке враження, що навколо Динамо зараз штучно створюється негатив. Наче ці люди хочуть повісити собі якісь медальки, чи взяти участь у якомусь новому проекті

Читайте також: В Іспанії визначилися. Тепер відомо, коли повернеться Ла Ліга

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Тотальне знищення. Челсі стирає Реал з поля і виходить у фінал Ліги чемпіонів. ВІДЕО

Тухель розбив Зідана! …