Тренер Олімпіка та екс-футболіст Дніпра і Динамо Руслан Ротань разом із KyivBudDevelopment відкрив дитячий футбольний майданчик. Footballhub побував на відкритті футбольного поля та поспілкувався з юними футболістами.

Руслан Ротань:

Я завжди ставлюся до цього з великою радістю та задоволенням. Бо для дітей створюються умови для тренувань. Щоб вони проводили час на свіжому повітрі та займалися спортом. Я завжди це підтримуватиму. Звичайно, в Україні футбольна інфраструктура розвинена погано. Чим більше буде таких полів, тим здоровішою буде наша нація. Більше ростиме талантів. Адже масовість завжди породжує якість.

Моя книга вже на завершальному етапі. Перша презентація, думаю, пройде в Дніпрі, друга – в Києві, третя – в Полтаві. Плануємо встигнути до Нового року. В українському футболі давно такого не було. Останні були динамівці, ще Олег Блохін та інші. А наступне покоління – просто прірва. Вони не намагались донести до вболівальників свої переживання, цікаві історії. Тому я вирішив написати таку книгу, яка б умістила все це. Я думаю, вболівальникам буде цікаво. Головним чином, ця книга про переживання, злети і падіння. Нічого про суддів не буде. Зараз неправильно туди лізти. У мене є багато чого, про що можна розповісти дітям.

Майданчик відкритий для всіх охочих пограти у футбол. Раніше їм доводилося бігати на асфальті. Сьогодні хлопчаки вже зіграли перший матч на новому полі. А нагороджував переможців сам Руслан Ротань.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Напевно, всі тримали в голові матч проти Гента © Луческу ЕКСКЛЮЗИВНО про складну гру проти Львова

Містер заявив, що задоволений прогресом молоді …