Паризька епопея Кавані – Неймар перейшла на черговий етап. Президент ПСЖ Нассер Аль-Хелаіфі в оригінальний спосіб намагався залагодити конфлікт між зірковими футболістами. Шейх пропонував Едінсону 1 млн євро за те, щоб уругваєць не претендував на роль штатного пенальтиста. І ця функція відійшла до Неймара. Однак Кавані відмовився від цієї пропозиції.

Нагадаємо, що конфлікт розгорівся під час матчу з Ліоном. Спершу Дані Алвес відібрав м’яч у Кавані, коли той готувався виконати стандарт, і віддав його Неймару. А згодом вже Едінсон не дозволив вінгеру пробити пенальті. До слова, той удар з позначки голкіпер Ліона парирував. ПСЖ переміг 2:0, та після гри замість святкування в роздягальні ледь не спалахнула бійка. Лише партнери по команді зуміли понизити градус і заспокоїти фігурантів конфлікту.

Щоправда на камеру парижани не коментують ситуацію і запевняють, що жодних непорозумінь немає. В останньому матчі ПСЖ у Лізі 1 проти Монпельє Неймар участі не брав і навіть не потрапив до заявки. За офіційною інформацією, бразилець отримав пошкодження. Едінсон Кавані відіграв усі 90 хвилин.

 

 

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Нідерланди розбивають Україну і її шанси на Євро-2019

Лише перемога в матчі з Нідерландами давала Україні надію на Євро-2019 …