Домашня сторінка Актуально Розбили Бенфіку! Динамо U-19 феєрично стартує в Юнацькій Лізі чемпіонів

Розбили Бенфіку! Динамо U-19 феєрично стартує в Юнацькій Лізі чемпіонів

16 читачів онлайн
0
3,604

Показали приклад основній команді

Динамо U-19 стартувало в Юнацькій Лізі чемпіонів впевненою перемогою над однолітками з Бенфіки з рахунком 4:0! Кияни повели у рахунку вже на 8-й хвилині зустрічі. Після подачі зі стандарту Антон Боль виграв повітря у штрафному майданчику суперника і переправив м’яч головою у сітку воріт.

Другий м’яч динамівці забили вже у другому таймі на 65-й хвилині з пенальті. Захисник Бенфіки сфолив у своєму штрафному майданчику проти сенегальського нападника Динамо Самба Діалло, а арбітр вказав на позначку. Виконувати одинадцятиметровий удар взявся Володимир Бражко, який впевнено переграв голкіпера.

На 79-й і 81-й Динамо добило свого суперника забивши, третій і четвертий м’яч відповідно. Спочатку Назар Волошин сильним пострілом вразив ворота Бенфіки, а згодом Самба Діалло сповна використав свій момент, довівши рахунок до непристойних 4:0!

Наступний матч Динамо U-19 проведе на виїзді з Баварією U-19 29-го вересня.